Nie gadam, DZIAŁAM!

Katarzyna Ciurzyńska

Jestem 38-letnią mężatką, mamą dwójki dzieci, od 11 lat mieszkającą w Bezrzeczu. To tu postanowiłam zapuścić korzenie, tu obudziła się moja dusza społecznika. Od kilku lat z ogromną pasją tworzę i prowadzę stronę mojeBezrzecze.pl.

 

Jestem inicjatorką wielu akcji takich jak: wspólne sprzątanie Bezrzecza, walka o rozbudowę szkoły w Bezrzeczu oraz o budowę aktywnego przejścia dla pieszych przy PSP Bezrzecze, organizatorką akcji „Wietrzenie Szaf”, pomysłodawczynią petycji i walki z problemem braku wody w Bezrzeczu, współorganizatorką imprez mikołajkowych oraz wielu biegów charytatywnych.

 

Z racji, iż jestem mamą udzielam się na rzecz społeczności szkolnej. Jestem również członkiem Rady Sołeckiej w Bezrzeczu oraz Rady Rodziców Państwowej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.

Drzemie we mnie dusza artystyczna. Przez wiele lat śpiewałam w Chórze Akademii Rolniczej. W wolnych chwilach biegam dla zdrowia. Zawodowo zajmuję się szeroko pojętą obsługą sklepu internetowego z oprogramowaniem dla firm. Strona mojeBezrzecze.pl, to odskocznia i moje trzecie dziecko.

 

Kandyduję na Radną Gminy Dobra, bo wiem, że wspólnie z innymi społecznikami możemy zrobić coś dobrego dla naszego Bezrzecza i gminy.

Nie gadam, DZIAŁAM!

… i to już od dawna.

Bycie radną pozwoli mi działać na szerszą skalę.

Dziękuję za zaufanie i głos poparcia w wyborach 21 października!

 

 

Moja dotychczasowa działalność

  • Akcja Wspólnie Posprzątajmy Bezrzecze:
  • Akcja Wielkie Wietrzenie Szaf, 2015 / 2016 – [przeczytaj]
  • Współorganizacja biegów charytatywnych:
  • Petycja w sprawie braku wody, 2017 – [przeczytaj]
  • Mikołajki w Bezrzeczu, 2015, 2016, 2017 – [przeczytaj]
  • Promocja akcji Aktywne przejście w Bezrzeczu, 2015 – [przeczytaj]

 

W miarę możliwości interweniuję w wielu sprawach na prośbę sąsiadów, znajomych i mieszkańców Bezrzecza czy Wołczkowa. Dziurawe drogi, odmalowywanie przejść dla pieszych, uszkodzone płyty czy nieposprzątane pobocza, to tylko niektóre sprawy, które do mnie trafiają.

 

 

Rada Sołecka Bezrzecze

 

Petycja ws braku wody w Bezrzeczu

 

Impreza mikołajkowa

 

Moja akcja: Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze – edycja II

 

Magdalena Zagrodzka – kandydatka na wójta gminy Dobra

 

Sfinansowano ze śrdoków KWW Magdalena Zagrodzka