Petycja w sprawie wody złożona

Tak jak obiecałam, tak zrobiłam, w Waszym i swoim imieniu złożyłam w dniu dzisiejszym petycję do Pani Wójt Teresy Dera.

Dla przypomnienia 01 czerwca 2017 przy boisku od 14:00 do 20:00 zbieraliśmy Wasze podpisy pod petycją w sprawie problemu z wodą w Bezrzeczu. Łącznie udało się zebrać 298 podpisów. Na tak spontaniczną akcję uważam, że to bardzo dobry wynik.  Oznacza to, że znikająca woda z kranów w okresie upałów lub słabe ciśnienie wody dotyka dużą ilość mieszkańców Bezrzecza.

 

Jakie ulice?

Patrząc na ulice, które pojawiły się pod petycją wygląda na to, że im wyżej położone tym większy problem, najwięcej podpisów było z:

 • ul. Górna – 68 podpisów
 • ul. Promienna – 37 podpisów
 • ul. Cynamonowa – 27 podpisów
 • ul. Karmelowa – 19 podpisów
 • ul. Na Wzgórzu – 16 podpisów
 • ul. Parkowa – 10 podpisów
 • ul. Herbaciana – 10 podpisów

Ulice te borykają się z całkowitym brakiem wody w kranach w okresie gdy jest gorąco, w godzinach od 17:30 do 1:00/2:00 w nocy.

 

Pozostałe ulice:

Herbaciana, Miętowa, Dolina Słońca, Osiedle Leśne, Anyżkowa, Kminkowa, Koralowa, Tymiankowa, Nowoleśna, Bukszpanowa, Diamentowa, Brylantowa, Korzenna, Nowowiejska, Ametystowa, Jesionowa, Urocza, Kościelna, Bazyliowa, Rajska, Platynowa, Ziołowa.

Większość tych ulic ma problem z ciśnieniem wody lub w okresie gdy jest gorąco, wody w kranie brakuje.

 

Mam nadzieję, że pani wójt pomoże swoim mieszkańcom rozwiązać problem i w najbliższym czasie poznamy jej stanowisko.

Na bieżąco będę Was informować co postanowiono.

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska 

2 Komentarzy

 1. RYŚ
  6 czerwca 2017    

  Ja już mogę powiedzieć, że decyzja będzie taka jak zawsze: PRZEDŁUŻENIE ZAKAZU UŻYWANIA WODY W CELACH INNYCH NIŻ BYTOWYCH !!!

  Bardzo chciałbym się mylić – ale nauczony doświadczeniem kilkuletnim – obawiam się że tym razem też tak sprawa zostanie załatwiona !!!

  • Redakcja
   6 czerwca 2017    

   No to zorganizuje się kolejną akcję i nagłośni się w mediach szczecińskich. Zawsze było tak że garstka ludzi podnosiła larum, a tym razem mieszkańców jest o wiele więcej… mam nadzieję, że poważnie się nas potraktuje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.