Ludzie są po coś… Biegnij dla Kajtusia – fotorelacja

Lubię to

Już po biegu, już po wielkich emocjach, ale to nie koniec.

z biegu „Obudźmy Rysia”

Nawet nie sądziłam, że znajomość z ks. Sławkiem przemieni się w coś tak pięknego. Wszystko zaczęło się od naszego Emila z Bezrzecza, dla którego MY wszyscy bezrzeczanie ruszyliśmy z pomocą. To wtedy poznałam ks. Sławka i jego biegi. To również i wtedy zamieniłam „szpilki” na adidasy i pobiegłam. Biegam do dziś i cała moja rodzina. Tak! To wszystko zaczęło się od Emila.

 

 

 

Jestem przekonana, że każdego kogo poznałam w swoim życiu, to po coś.  Tym człowiekiem jest np. ks. Sławek, jego biegi to coś więcej niż zwykłe bieganie. To pomaganie, to otwieranie serca, to otwierania szerzej oczu… Nie potrafię tego ubrać w słowa ale wiem, że lubię to! 🙂

„Biegnij dla Kajtusia”

 

Czas na podsumowanie biegu dla Kajtusia:

Pogoda dopisała, ludziska przybyli tłumnie i zrobiliśmy to: Pobiegliśmy dla Kajtka. Kajtek przeuroczy mały człowiek, który do końca nie zdawał sobie sprawy, że całe to wielkie, biegowe zamieszanie było właśnie dla niego. Pani Aniu – mamo Kajtka – wielki ukłon w Pani stronę, jest Pani bohaterką, jest Pani wielka!

 

Zawrotna kwota:

Podczas samego biegu udało się uzbierać 5734,93 zł + 5 Euro + 3100 zł (od Jarka Dulnego za licytację na sesję zdjęciową, a wiem, że to jeszcze nie koniec licytacji 😀 ).

 

Podziękowania:

Dziękuję Ci Sławku za słowa uznania podczas biegu i za podziękowania w stosunku do mojej osoby. To miłe! 🙂 Ja natomiast chciałam podziękować wszystkim tym, którzy sprawili, że mały Kajtek i Pani Ania mogli zaznać tylu otwartych, niebieskich serc!

Szkoła w Bezrzeczu z dyrekcją na czele, rada rodziców, nauczyciele, rodzice, uczniowie za dodatkowe ręce, za słodycze, napoje, wodę, nagrody, dziękuję!

Magdalena Zagrodzka Radna Powiatu Polickiego, prezes Stowarzyszenia MY w Gminie Dobra i jej LUDZIE, za numery startowe, za Twoje znajomości, za wsparcie, za dodatkowe ręce, dziękuję!

Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, za słodycze, za warzywny katering, za dodatkowe ręce na biegu, dziękuję!

LZS Bezrzecze za wsparcie i okiełznanie maluchów podczas biegu i zabawy sportowe, za piękne medale, dziękuję!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno – za piękne nagrody w loterii!

Pani Bogusia za malowanie buziek i piękne niebieskie serca, dziękuję!

Mężu tobie też dziękuję, za projekty plakatów i projekty numerów startowych, za  cierpliwość, za dodatkowe ręce i za wsparcie, dziękuję! 🙂

Moje dzieci: Stasiu, że się sam sobą zająłeś na biegu i, że tak szybko śmigałeś, że karetki nie popsułeś 😉 Marianka, że pomagałaś w losowaniu, i że pięknie biegłaś, gratulacje I miejsca! Dumna JA! 🙂

 

Nie jestem w stanie wymienić wszystkich dlatego WIELKIE DZIĘKUJĘ każdemu, kto przyczynił się do tego cudownego, wyjątkowego biegu!

 

To nie koniec

Będzie więcej biegów, będzie więcej ludzi na mojej drodze, będzie więcej….

 

« 1 z 4 »

 

Więcej pięknych zdjęć na:

Kadroaktywnie [kliknij TU]

Łukasz Łogin [kliknij TU]

Inna perspektywa – SPORT [kliknij TU]

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

1 Komentarz

  1. Anonim
    25 kwietnia 2018    

    Wspaniała organizacja, serdeczna atmosfera a przy okazji udało się pomóc. Ukłony dla wszystkich zaangażowanych osób! Super impreza:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.