Napisz do nas

 • Chciałbyś się czymś z mieszkańcami podzielić?
 • Przyszedł Ci do głowy ciekawy temat?
 • Wiesz o ciekawym wydarzeniu?
 • Masz interesujące zdjęcia?

Napisz do nas na adres: info@mojeBezrzecze.pl

lub skorzystaj z poniższego formularza:

 

5 Komentarzy

 1. A.
  22 grudnia 2015    

  Większość z nas przemieszcza się samochodami i pewne rzeczy są poza zasięgiem wzroku.
  Proponuję krótki spacer w okolice przystanku końcowego autobusu 74, okolice parkingu na osiedlu przy Górnej, okolice sklepów Stokrotka i Biedronka, ulicą Kościelną w stronę lasu. Moje pytanie – czy tylko mi przeszkadza ten brud, śmieci w krzakach? Czy ktoś kiedykolwiek wdział jakieś służby sprzątające- większość z powyższych to tereny gminne. Parking, okolice śmietników przy os. Górna chyba są własnością mieszkańców…czy działa tam jakaś wspólnota? Nie wszystkie śmieci to efekt konsumpcji porannej budowlańców. Czy tylko mnie trafia szlag?
  Pozdrawiam

  • Redakcja
   23 grudnia 2015    

   Ten temat mnie też drażni, bo jako mieszkanka Bezrzecza widzę ten bajzel i już kilka razy pisałam, dzwoniłam do Gminy. Niby sprzątają ale bałagan nie znika.

 2. Anonim
  14 lutego 2017    

  .

 3. Mìętus
  25 marca 2017    

  Witam .Ulicą nr1 do położenia nowych płyt i poszerzenia jest Cynamonowa .Płyty nie nadają się do jazdy i jest za wąska żeby minęły się dwa samochody. Co do waszych sugestii – propozycji położenia płyt powinniście sprawdzić najpierw które ulice są gminne .Z tego co się orientuję Platynowa jest prywatna i raczej inni mieszkańcy nie byli by zainteresowani sponsorowana ich. Pozdrawiam

  • Redakcja
   27 marca 2017    

   Ja jako zwykły mieszkaniec rozmawiam z sąsiadami, mieszkańcami Bezrzecza. Oczywiście już teraz wiem, że większość dróg/ulic w Gminie są prywatne i mieszkańcy muszą radzić sobie sami. No cóż tak to już jest… Co do Cynamonowej to jestem przekonana, że komisja nie wzięła jej pod uwagę. Ponieważ już płyty posiada, a w jakim one są stanie, to już inna sprawa. Komisja typowała ulice te, które w ogóle nie są utwardzone. Tak więc w sprawie remontu Cynamonowej najlepiej pisać do gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.