Napisz do nas

 • Chciałbyś się czymś z mieszkańcami podzielić?
 • Przyszedł Ci do głowy ciekawy temat?
 • Wiesz o ciekawym wydarzeniu?
 • Masz interesujące zdjęcia?

Napisz do nas na adres: info@mojeBezrzecze.pl

lub skorzystaj z poniższego formularza:

 

10 Komentarzy

 1. A.
  22 grudnia 2015    

  Większość z nas przemieszcza się samochodami i pewne rzeczy są poza zasięgiem wzroku.
  Proponuję krótki spacer w okolice przystanku końcowego autobusu 74, okolice parkingu na osiedlu przy Górnej, okolice sklepów Stokrotka i Biedronka, ulicą Kościelną w stronę lasu. Moje pytanie – czy tylko mi przeszkadza ten brud, śmieci w krzakach? Czy ktoś kiedykolwiek wdział jakieś służby sprzątające- większość z powyższych to tereny gminne. Parking, okolice śmietników przy os. Górna chyba są własnością mieszkańców…czy działa tam jakaś wspólnota? Nie wszystkie śmieci to efekt konsumpcji porannej budowlańców. Czy tylko mnie trafia szlag?
  Pozdrawiam

  • Redakcja
   23 grudnia 2015    

   Ten temat mnie też drażni, bo jako mieszkanka Bezrzecza widzę ten bajzel i już kilka razy pisałam, dzwoniłam do Gminy. Niby sprzątają ale bałagan nie znika.

 2. Anonim
  14 lutego 2017    

  .

 3. Mìętus
  25 marca 2017    

  Witam .Ulicą nr1 do położenia nowych płyt i poszerzenia jest Cynamonowa .Płyty nie nadają się do jazdy i jest za wąska żeby minęły się dwa samochody. Co do waszych sugestii – propozycji położenia płyt powinniście sprawdzić najpierw które ulice są gminne .Z tego co się orientuję Platynowa jest prywatna i raczej inni mieszkańcy nie byli by zainteresowani sponsorowana ich. Pozdrawiam

  • Redakcja
   27 marca 2017    

   Ja jako zwykły mieszkaniec rozmawiam z sąsiadami, mieszkańcami Bezrzecza. Oczywiście już teraz wiem, że większość dróg/ulic w Gminie są prywatne i mieszkańcy muszą radzić sobie sami. No cóż tak to już jest… Co do Cynamonowej to jestem przekonana, że komisja nie wzięła jej pod uwagę. Ponieważ już płyty posiada, a w jakim one są stanie, to już inna sprawa. Komisja typowała ulice te, które w ogóle nie są utwardzone. Tak więc w sprawie remontu Cynamonowej najlepiej pisać do gminy.

 4. Koralowa
  17 marca 2018    

  Wiadomo kiedy remont Koralowej?

 5. Anonim
  25 lipca 2018    

  Czy ktoś z mieszkańców Bezrzecza zna losy hulajnogi pozostawionej przez mojego syna przed sklepem Stokrotka ? Czarna, dość spora z hamulcem przy kierownicy. Była jeszcze około 22 wczoraj 25.07, widziała ją obsługa. Do sklepu jednak nikt nie wprowadził. Zniknęła.
  Mam prośbę do moderatorki – proszę zamieścić informację na FB.
  Pozdrawiam Hanka

 6. koczwara
  1 października 2018    

  witam czy będzie i kiedy budowana droga alternatywna z Wołczkowa i czy znany jest termin remontu koralowej pozdrawiam

  • Redakcja
   2 października 2018    

   Od lat obserwuję sprawę alternatywnej drogi. Od lat Gmina walczy o takie połączenie. Wiem, że odbywały/odbywają się rozmowy z wojskiem, bo tylko po terenie wojskowym może powstać taka alternatywna droga. Niestety wojsko to ciężki partner do rozmów….
   Niewątpliwie droga musi powstać, bo za chwilę staniemy i nie pojedziemy w żadną stronę.

   Co do Koralowej, też śledzę tę sprawę. Byłam też na spotkaniu z prezydentem Szczecina w ubiegłym roku i mydlono tylko nam oczy. Remont tej drogi będzie, ale odsuwa się w czasie. Ze względu na remont okolicy Arkońskiej musieli remont naszej drogi wstrzymać.

   Jeśli będę znała szczegóły na pewno mieszkańców poinformuję na stronie. 🙂

 7. Bestialski atak na psa gazem bojowym
  1 lutego 2019    

  W dniu wczorajszym ok godz 18. Przy ulicy Osiedle leśne doszło do bestialskiego ataku gazem bojowym na pieska będącego na własnej posesji. W pewnym momencie koło posesji przechodzil mężczyzna prowadzący psa w lewej ręce, natomiast w prawej trzymał butlę z gazem ( substancją silnie żrącą i duszaca) Piesek na posesji kilkakrotnie szczeknal w stronę tego bydlaka, broniąc najpewniej terenu. Przechodzień trzymając w ręku przedmiot przypominający gaśnicę samochodową i psiknął nim prosto w głowę psa. Piesek miał spuchnięte oczy, wymiotował, bardzo cierpiał. Zaalarmowani stanem zwierzęcia zaprowadzilismy go natychmiast do weterynarza, gdzie dostał kilka zastrzyków, kroplówek, miał płukanie oczu bo nic nie widział oraz pyska i zoladka. Wiedzę na temat tego, co faktycznie się wydarzyło posiadamy dzięki monitoringowi założonemu w domu. Jak się okazało, w kierunku czworonoga został użyty gaz bojowy używany szczególnie przez służby porzadkowe. Sprawca całego zajścia jest poszukiwany przez policję. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania, pomóż i skontaktuj się z najbliższym komisariatem.

  W związku z tym sprawcy czynu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
  – Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją w Mierzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.