Posprzątane Bezrzecze – fotorelacja

DSCF6696Miałam wrzucić na stronę fotorelację z dzisiejszej akcji „Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze” w poniedziałek, ale na co tu czekać?

Zobaczcie jak się sprząta nasze Bezrzecze!!! 

 

Bałam się, że pogoda pokrzyżuje plany ale na samo sprzątanie wyszło piękne słońce, które dało większego kopa do działania! Bardzo, ale to bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy poświęcili „kawałek” soboty by wspólnie wysprzątać Bezrzecze.

Szczególne podziękowania należą się Panu Damianowi Tomaszewskiemu, który użyczył swojego firmowego samochodu. Mieliśmy jak zwozić worki do kontenera! Bez Pana było by ciężko! Dzięki wielkie! Pan Damian prowadzi w Bezrzeczu firmę D.T.TRANS Usługi Transportowe i Autoholowanie.

 

DSCF6701Sprzątali nie tylko duzi, ale i mali, którzy dzielnie wyszukiwali śmieci i ciągali worki! Znaleźliśmy mnóstwo szklanych i plastikowych butelek, opon, wiader po farbach, starych ubrań i butów, rur, kabli i sam Bóg wie czego jeszcze! Jak tak chodziliśmy po tym naszym lasku w Bezrzeczu zastanawiałam się, kto wyrzuca takie rzeczy do lasu? Jak tak można śmiecić pod własnym nosem!? No nic… zebraliśmy się i wysprzątaliśmy jedną część Bezrzecza. To na dobry początek. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda się zorganizować kolejną akcję wspólnego sprzątania i pójdziemy zrobić porządek w innych miejscach Bezrzecza.

 

Jeszcze raz dziękuję Wam! Jesteście wielcy! Brawo MY! 😉

 

DSCF6741

 

We wtorek idę sprzątać z dziećmi z naszej szkoły i mam nadzieję, że dopełnimy kontener po same brzegi, a Bezrzecze zrobi się czystsze i piękniejsze!

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do fotorelacji:

« 1 z 4 »

 

 

 

Podobne wpisy

5 Komentarzy

 1. eReS
  19 marca 2016    

  Proponuję konkurs na najciekawsze znalezisko. Mój typ: dwie pary męskich slipków firmy SPORT 🙂

  • Mario
   19 marca 2016    

   Mam pytanie co wywąchał Pies ?

   • eReS
    20 marca 2016    

    Nie wiem, czy mogę przy dzieciach…

  • Anonim
   19 marca 2016    

   Reklamówka butów!!!

 2. Matros
  20 marca 2016    

  Super akcja i organizacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.