Bezrzecze w liczbach – podsumowanie roku 2014

wyprowadzilemsiedoW tym roku na łamach naszego serwisu mojeBezrzecze.pl ukazało się szereg artykułów opisujących i oceniających Bezrzecze, Wołczkowo i okolice w różnych aspektach takich jak: cena mieszkań, ilość mieszkańców, zadowolenie mieszkańców, zadłużenie gminy itp…

 

Nasz serwis istnieje już ponad pół roku i zapewne nie każdy z naszych czytelników dotarł do tych artykułów. Postanowiliśmy zatem przypomnieć je naszym mieszkańcom. Oto one – kliknij aby przeczytać artykuł:

 

 

Nasz serwis ogląda z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień coraz więcej osób – co nas bardzo cieszy i za co jesteśmy Wam wszystkim wdzięczni.

Pamiętajcie: jeśli nurtuje Was jakiś problem, wiecie o ciekawym wydarzeniu, macie coś do przekazania mieszkańcom Bezrzecza i Wołczkowa – śmiało, piszcie do nas. Jednocześnie chcemy podziękować tym, którzy wspierają nas materiałami, interesującymi treściami, przysyłają do nas propozycje tematów.

Na koniec chcieliśmy zaprosić tych z Was, którzy poszukują lub znają kogoś kto poszukuje skutecznej i taniej formy reklamy trafiającej do tysięcy mieszkańców Bezrzecza, Wołczkowa i okolic. Wsparcie reklamodawców ułatwi nam prowadzenie serwisu, pozwoli organizować kolejne, atrakcyjne konkursy. Więcej na stronie Reklama.

mojeBezrzecze.pl – serwis mieszkańców Bezrzecza, Wołczkowa i okolic

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.