Wyjątkowy bal dla małej Frani

Bal dla Frani 

W minioną sobotę 04.02.2018 odbył się  już po raz drugi bal charytatywny, tym razem dla maleńkiej Frani. Zbierano pieniądze na jej leczenie i rehabilitację. Frania zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Przypomnę tylko, iż w ubiegłym roku bal został zorganizowany z myślą o Victorii i jej małych nóżkach [kliknij TU].

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie „My w Gminie Dobra” i już po raz drugi organizuje taki bal. Okazuje się, że jest to ich wielki sukces. Za sukcesem tego całego przedsięwzięcia stoi między innymi Magdalena Zagrodzka prezes stowarzyszenia, która w 100% poświęca się temu co robi. Ludzie ze stowarzyszenia potrafią dzięki swojemu zaangażowaniu, swojej determinacji zorganizować i zgromadzić w okół siebie cudownych ludzi, którzy chcą pomagać. To piękne, że w dzisiejszych czasach potrafimy zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o drugiej osobie.

Tańce, licytacje, występy 

Na balu bawiło się prawie 200 osób i prócz tańców, odbyły się licytacje, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzięki licytacjom na samym balu udało się zebrać 25 tyś zł. Jestem pod wrażeniem całej organizacji i chylę czoła, brawo WY! Cały bal poprowadziła charyzmatyczna Daria Nowak Official, która nie pozwoliła by goście zasnęli 😉 Dzięki niej licytacje szły jak burza! Podczas balu zagrał i zaśpiewał zespół Stereo, który wprowadził gości w cudowny melancholijny nastrój, MoNa Violin pokazała jak się gra na skrzypcach i udowodniła, że skrzypce to nie tylko filharmonia 😉 no i na koniec trochę mocniejsze uderzenie zaprezentował zespół Darek Zeto.

To był naprawdę udany bal!

Mała Frania to cudowna dziewczynka, która zasługuje na to by żyć!

 

 

« 1 z 4 »

Jeśli chcesz możesz przekazać Frani swój 1%

Krs- 0000308316 cel: Franciszka Dziatlik D/60
Numer konta Fundacji „Złotowianka”
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
W tytule przelewu koniecznie: Darowizna na rzecz Franciszki Dziatlik D/60

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.