Ponad 22 tyś. zł trafi na konto Victorii!

Ponad 22 Tysiące Złotych Trafi Na Konto Victorii!

Taką kwotę przekazało właśnie stowarzyszenie „My w Dobrej” dla 1,5 rocznej Victorii, która zmaga się z zanikiem kości piszczelowej w obu nóżkach.

 

W sobotę 28 stycznia 2017 roku w Restauracji i Hotelu „Sens” w Lubieszynie odbył się bal charytatywny pod hasłem „Ratujmy nóżki Victorii”. Dzięki ogromnemu sercu właścicieli oraz pracowników Hotelu 100% dochodu z biletów trafiło na konto dziewczynki, ponieważ m.in. pracownicy nie pobierali w tym dniu wynagrodzenia.

 

Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Hotelu „Sens” w Lubieszynie za pomoc, oraz ogromne serce, dzięki któremu nasz bal okazał się ogromnym sukcesem. Był to pierwszy tego typu bal, ale na pewno nie ostatni – mówi prezes stowarzyszenia „My w Dobrej” – Magdalena Zagrodzka

 

 

 

W imprezie udział wzięło około 150 osób, które kupując cegiełki na bal wsparły ratowanie nóżek Victorii, która urodziła się 22 czerwca 2015 roku z wrodzonym zanikiem lub brakiem kości piszczelowej w obu nóżkach. Niezbędna jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Jej koszt to 1,5 miliona złotych.

 

 

Rodzice dziewczynki nie kryli wzruszenia, mówiąc, że kiedy widzą wszystkich tych ludzi chcących pomóc, brakuje słów, aby podziękować.

 

Atrakcji dostarczyli charytatywnie m.in Bartosz Utracki z zespołu Missing Link z Mierzyna. Zatańczyli – Wiktoria Karczewska-May, Kamil Mikulski, aktualni mistrzowie okręgu w swojej klasie tanecznej w tańcach latynoamerykańskich. W standardowych brązowi medaliści.

Na balu obecni byli mieszkańcy gminy Dobra, samorządowcy z Gminy Dobra oraz powiatu polickiego, oraz lokalni przedsiębiorcy. Głównymi sponsorami byli Gmina Dobra, Zarząd Morskich portów Szczecin i Świnoujście, oraz powiat Policki. Organizatorem było stowarzyszenie „My w Dobrej”.

Stowarzyszenie „My w Dobrej” powstało w 13 kwietnia 2012 roku. Mała grupka entuzjastów pracy na rzecz lokalnej społeczności spotkała się i postanowiła działać. Z biegiem czasu z lokalnego osiedlowego Stowarzyszenia przekształciło się w duże ogólno-gminne Stowarzyszenie działające pod nazwą „My w Dobrej”, które łączy różne pomysły i wysiłki ludzi dotychczas działających w swoich miejscowościach.

Źródło: DobreNowiny24.pl

 

 

My bezrzeczanie również tego dnia bawiliśmy się na balu i cieszymy się, że Bezrzecze również wspomogło naszą małą sąsiadkę! Trzymamy kciuki by udało się Victorii wyjechać do Stanów na operację!

 

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody