Jakiego prezydenta chciała Gmina Dobra?

Poniżej prezentuję wykresy, liczby i procenty, zobaczcie jak głosowaliśmy na prezydenta RP w Bezrzeczu i Wołczkowie.

 

Bezrzecze

Gdyby od Bezrzecza zależało to prezydentem byłby Rafał Trzaskowski, który pokonał Andrzeja Dudę. Miażdżący wynik!

Rafał Trzaskowski – 78 % !!! 

 

WOŁCZKOWO

U naszych sąsiadów było podobnie. Wołczkowo również postawiło na Rafała Trzaskowskiego. Tu również Andrzej Duda został położony na łopatki.

 

Frekwencja

Cała nasza Gmina zasługuje na ogromne brawa. Mieszkańcy naszej Gminy kolejny raz pokazali, że los naszego kraju nie jest im obojętny. Kolejny raz bijemy rekordy.

Znowu Bezrzecze uplasowało się na 1 miejscu jeśli chodzi o frekwencję. Obwód nr 8, to aż 83,11% uprawnionych do głosowania!

 

 

 

Gdyby los Polski zależał od naszej Gminy, już po I turze mielibyśmy nowego prezydenta, a byłby nim:

Rafał Trzaskowski – 51,19%

 

Po II turze nic by się nie zmieniło, bo mieszkańcy Gminy Dobra chcieli mieć innego, nowego prezydenta. Mieszkańcy Gminy Dobra postawili na Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski – 75% 

 

Frekwencja w całej naszej Gminie wyniosła rekordową ilość 77,44%! Brawo! 

 

Katarzyna Ciurzyńska

7 Komentarzy

 1. wyborczy
  13 lipca 2020    

  Klepiecie ciągle to samo gdyby gdyby, a gdyby los Polski zależał ode mnie to już dawno byłby nowy prezydent, nie z kręgu wzajemnej adoracji PIS-PO, tylko osoba która nie jest związana z partiami politycznymi. Obudzcie się ludzie bo taplacie się w bagnie!. Dwie największe partie skłóciły was i zrobiły swoimi marionetkami.

  • Mieszkanka Bezrzecza
   13 lipca 2020    

   Zgadzam się z przedmówcą. Brawo!

  • Kasia z mojeBezrzecze
   13 lipca 2020    

   Do kogo ten ton proszę Pana? Ja osobiście głosowałam na osobę która najbardziej z poglądami do mojej osoby, do mojej duszy społecznika. Byłam za Hołownią i marzy mi się taki prezydent nieupolityczniony ale wiem już dziś że to tylko utopia i mrzonki, polityka jak widać wygrała.
   Wpis mój na moim blogu pokazuje statystyki…Pokazuje, że nasza Gmina nie ma w nosie, pokazuje, że frekwencja bije rekordy i to źle?

   A stwierdzenie: Gdyby od Bezrzecza zależało to prezydentem byłby Rafał Trzaskowski, który pokonał Andrzeja Dudę. Miażdżący wynik!

   Czy to nie prawda? Prawda ale nie zależy od nas i jest tak jak jest…

   • Ewa
    13 lipca 2020    

    Zgadzam się, mi też marzy się nie upolityczniony prezydent. Ktoś spoza układów. Otwarty na świat, nowocześnie myślący patriota. Niestety tacy ludzie nie mają szans w polityce. Pan Hołownia dobrze się prezentował, ale to definitywnie nie jest człowiek niezależny.

   • wyborczy
    13 lipca 2020    

    Pani Kasiu, proszę nie odbierać mojego komentarza osobiście. Przyglądam się dzisiaj większości portali i wszędzie jest przekazywana podobna informacja. Niestety wyciągane są złe wnioski.
    Ja osobiście też w I turze zagłosowałem na P. Hołownię – czy dobrze? czas pokaże. W mojej ocenie zarówno PIS i PO zasługują na czerwoną kartkę. Wygrana P. Trzaskowskiego oznaczałaby powrót (w kolejnych wyborach) PO i jej koalicjantów na na najważniejsze stanowiska.
    Ktoś powiedział, że po 89 roku nastąpiło „Nowe otwarcie”, natomiast P. Kukiz dodał, że okazało się że to drzwi obrotowe.

 2. Cymbał
  14 lipca 2020    

  Reperzentują nas takie same chamy, jakich mamy większość w swoim społeczeństwie i widzimy codziennie ich na ulicy. Przez dekady ciężko na to pracowaliśmy – beznadziejnym modelem edukacji, brakiem tworzenia nowoczesnego państwa opiekuńczego, zastapiliśmy naukę ciemnotą religijno-historyczną. Gloryfikacją prowadzących do nieszczęść tradycji – jak np. samobójcze powstania. Zawiązywaniem egzotycznych sojuszy. Dzisiaj nie ma znaczenia czy w spółkach skarbu państwa siedzą lenie z PO czy PiS, jedni i drudzy dorwali się do koryta i doją. Taka Polska jest nam niepotrzebna. Nie raz bywało w historii, że Polacy woleli Cara czy Cesarza zamiast „Polskiego Pana” i tak jest dzisiaj, tylko że dzisiaj wyboru dokunuje się nogami co widac w Szczecinie i okolicach a i córka Prezydenta nie pozostawia złudzeń.

  • wyborczy
   14 lipca 2020    

   Brawo, myślimy podobnie, ale jest nas zdecydowanie za mało…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody