Poczta Polska S.A. szuka listonoszy

Gdzie są listy?  ciąg dalszy….

Wy szukacie swoich listów, a powinniście szukać listonoszy 😉

 

Tak jak myślałam wszystko rozchodzi się o listonosza!

Otrzymałam odpowiedź z Biura Prasowego Poczty Polskiej S.A., gdzie czytamy:

Jednostką nadrzędną obszaru Bezrzecza jest placówka Szczecin 43 przy ul. Władysława Szafera 186. W urzędzie tym planowo powinno być 13 listonoszy do pełnej obsługi rejonów doręczeń. Obecnie prowadzimy rekrutację 3 listonoszy, by uzupełnić obsadę m.in. do obsługi klientów w Bezrzeczu. Dokładamy starań, aby zatrudnić jak najlepszych kandydatów.

 

No nie ma się o co martwić…. Poczta Polska dokłada wszelkich starań byśmy mieli listy na czas, byśmy w ogóle listy mieli w swoich skrzynkach….

Trwa rekrutacja, tylko czy są chętni? Tylko czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy?  Tego nie wie nikt…….

 

Piszcie i informujcie jak sytuacja z Waszymi listami…

 

 

1 Komentarz

  1. Jarek
    6 marca 2018    

    Może niech oddadzą monopol na dostarczanie listów np., InPostowi a sami ograniczą się do sprzedaży przepisów kulinarnych siostry Teresy czy innej Frani bo tylko do tego ta instytucja się nadaje. A jeśli chodzi o Koralową to powinna być informacja jak w marketach, że tutaj zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Bo jak inaczej nazwać sytuację kiedy pracownica tej przeogromnej poczty kilkukrotnie bierze przesyłkę do rąk twierdząc, że to nie ta i definitywnie po ok 20min poszukiwań ją wydaje. Sytuacja po czterokrotnej informacji od Chińskiego shipchendlera, że paczka oczekuje w filii UP43 na Koralowej gdzie uporczywie twierdzą, że żadnej zagranicznej paczki nie mają. Skandal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.