Ulica Szkolna otwarta

Ulica Szkolna w Bezrzeczu przeszła generalny remont. Zakończenie prac miało nastąpić do końca stycznia 2020 roku. Jednak udało się zakończyć prace wcześniej.

 

Otwarcie drogi miało nastąpić w innym terminie jednak w związku z utrudnieniami w Wołczkowie, postanowiono wcześniej oddać drogę do użytku. Pozwoli to min. na ominięcie przez kierowców na trasie Dobra – Bezrzecze newralgicznego skrzyżowania w Wołczkowie poprzez Redlicę (przy oczyszczalni).

 

 

 

Od dziś możecie śmiało jechać przez ulicę Szkolną! 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

4 Komentarzy

 1. Anonim
  3 grudnia 2019    

  Miejmy nadzieję, że kierowcy będą przestrzegać ograniczeń predkości zgodnie z ustanowionymi znakami. Może częstsze kontrole policji to spowodują. Leszek

 2. Anonim
  3 grudnia 2019    

  Przy wjezdzie do Bezrzecza od strony Redlicy ustawiono znak ograniczajacy szybkosc do 30 km. Prawie wszyscy kierowcy go ignoruja pomimo tego, ze w poblizu jest przejscie dla pieszych (glownie dzieci) z pobliskiej szkoly.

 3. Anonim
  3 grudnia 2019    

  Rzeczywiscie, kierowcy jada „smialo”.Zgodnie z zacheta.

 4. Stefan
  3 grudnia 2019    

  Zamiast zbudować normalne progi zwalniające przed przejściem dla dzieci, zdecydowano się na nieskuteczne rozwiązanie z pasami bruku, zamiast asfaltu. Niestety, tak jak to było do przewidzenia, nie obniżyło to ani trochę prędkości, z jaką przejeżdżają tamtędy samochody. Może natomiast być przyczyną tragedii, w przypadku utraty przyczepności przy awaryjnym hamowaniu na takiej nawierzchni. Obym się jednak mylił…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody