Ruch wahadłowy w Bezrzeczu

Chciałabym Wam przekazać aktualne informacje dotyczące postępu prac na placu budowy naszej drogi. Rozumiem, że obecna sytuacja może być trudna i wymaga od nas wszystkich sporej dawki cierpliwości.

Trzy sygnalizatory

Obecnie jesteśmy na etapie, który może wydawać się wyjątkowo uciążliwy – musimy przetrwać do poniedziałku, czyli do 5 lutego 2024 roku włącznie, kiedy to pozostaną trzy sygnalizatory świetlne.

Wciąż zapominamy, że jesteśmy na placu budowy. Jest ciężko, ale nie przeskoczymy tego… Też mnie drażni czekanie na wahadle, też bym chciała aby remont drogi się już skończył, ale mimo tych trudności cieszę się, że budowa trwa… Bo przypominam, że gdyby nie nasze naciski i protesty, remontu tej drogi prawdopodobnie by nie było. Tkwilibyśmy w średniowieczu… Dlatego mimo obecnych uciążliwości, spójrzmy na to bardziej przychylnym okiem.

 

Wahadło na wysokości Biedronki

Wiem, że wszyscy oczekujemy z niecierpliwością zakończenia remontu drogi, zwłaszcza biorąc pod uwagę oczekiwanie na zakończenie prac związanych z wahadłem na wysokości sklepu Biedronka. Niestety, to wydłuży się o kolejne 2 miesiące, zależnie od warunków atmosferycznych. Trudności wynikają z tego, że ten odcinek jest szczególnie wąski, a bez zajęcia jednego pasa przez ekipę budowlaną nie jest możliwe prowadzenie robót.

 

 

Cóż mogę jeszcze dodać? Chyba tylko: Niech moc będzie z Nami! i CIERPILIWOŚCI.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

3 Komentarzy

 1. ROG
  2 lutego 2024    

  Czyli jak? Wynika z tego, że musimy przetrwać z wahadłem do 5 lutego bo ono wydłuży się o 2 miesiące? Chyba zbyt dużo skrótów myślowych w tym wpisie.

 2. Adam
  4 lutego 2024    

  To jest skandal tak długo babrać się na tak krótkim odcinku . Tam ciężko znaleźć pracowników a jeśli są to grzebią w komórkach i podpierają łopatę. Jak to jest że firmy budowlane nie mają kar umownych za niedotrzymanie terminu ukończenia budowy. W takich warunkach mogą się bawić i przeciągać budowę do woli. Masakra.

 3. Kms
  6 lutego 2024    

  Dzieki za wiesci z budowy ale do konca nie zrozumialem, co sie zmieni 5 kutego a na ci musimy czekac kolejne 2 miesiace

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Magdalena Zagrodzka na Wójda Dobrej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody
reklama w gminie Dobra