Nowy dojazd do Bezrzecza przez Halę Widowiskową

Zdjęcie0876Od kilku dni na ulicy Szafera, od alei Wojska Polskiego trwa remont drogi. Nakładane są kolejne warstwy asfaltu. Często robotnicy wprowadzają w tym miejscu ruch wahadłowy. Pewnie nie raz zdarzyło się Wam stać w tym miejscu w kolejce aut.

 

Ale uwaga! Mam dla Was dobrą informację. Otóż przy okazji budowy Hali Widowiskowo Sportowej powstała całkiem nowa Zdjęcie0878droga, która biegnie od alei Wojska Polskiego, obok toru kolarskiego, tuż za budynkiem hali. Jest to całkiem wygodny sposób ominięcia uciążliwości.

 

Drogę tę można również wykorzystać gdy jadąc od ul. Arkońskiej i kąpieliska miejskiego przed światłami tworzy się kolejka osób oczekujących na przejazd na wprost do ronda Olimpijczyków. Wystarczy skręcić na światłach w Zdjęcie0879prawo, przekroczyć tory tramwajowe i wjechać w nową drogę tuż przed jednostką wojskową.

 

Sam z powodzeniem korzystam z tej drogi już od jakiegoś czasu i mogę ją szczerze polecić. Rzućcie okiem na przygotowaną mapkę, na której zaznaczono miejsce remontu i lokalizację nowej drogi.

Adam

Nowa droga

3 Komentarzy

 1. Anonim
  29 września 2014    

  No nieźle… a człowiek się męczy 🙂

 2. miejski tropiciel
  30 października 2014    

  Jaki dojazd do Bezrzecza? Przecież to jest jedynie ominięcie ronda na oś Zawadzkiego… i tyle.

  • Adam
   30 października 2014    

   Ja tą właśnie drogą dojeżdżam do Bezrzecza – dla mnie to nowa droga do Bezrzecza 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.