Festyn Pożegnanie Wakacji – fotorelacja

Festyn Rodzinny z okazji Pożegnania Wakacji już za nami! Impreza odbyła się w minioną sobotę 1 września. Tak jak obiecałam zamieszczam krótką fotorelację.

Powiem Wam, że trochę żal tych wakacji. Pogoda w tym roku dopisała. Nie pamiętam takiego słonecznego i ciepłego/gorącego lata!

 

Dziękujemy, że byliście i bawiliście się z nami!  W tym roku postawiliśmy na konkursy dla dzieci jak i dorosłych. Nie było takiego dziecka, które by wyszło z pustą ręką. Mam nadzieję, że nagrody się podobały! Prócz konkursów odbył się pokaz Brazylijskiej sztuki walki Capoeira. W roku ubiegłym również gościliśmy ich na naszym festynie i wielkie ukłony dla całej ekipy Capoeira!

Niewątpliwą atrakcją Festynu Rodzinnego były dmuchańce w dwóch wersjach dla najmłodszych, jak i starszych uczestników imprezy.  Oczywiście zjeżdżalnia Zygzak McQueen oblegany był z każdej strony. 🙂

 

Naturalnie nie zabrakło małej gastronomii, którą zorganizowała nasza Joanna Kantorska z Jadłodajni Górny Taras.  Bigos, gulaszowa i kiełbaski z grilla znikały w oka mgnieniu 😉 Była też maszyna do popcornu, którą zorganizowała ekipa od zamków dmuchanych.

Bardzo ale to bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że takie atrakcje pojawiły się na naszym gminnym boisku! Dziękujemy!

 

Przypomnę: Projekt został współfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Impreza mogła się odbyć dzięki Wam, to My mieszkańcy głosowaliśmy na ten projekt!

Impreza organizowana przez: Sołtysa i Radę Sołecką Bezrzecze, LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie „Nasze Bezrzecze” oraz „My w Dobrej”.

Konkursy i zabawy poprowadziła niezawodna ekipa LZS Bezrzecze. Oprawę muzyczną i prowadzenie spotkania zapewnił pan Sylwester Sołtysiak.

 

 

 

Zapraszam do galerii:

« 2 z 4 »

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.