2 tydzień ferii w klubie – fotorelacja

Już dawno po feriach, ale nie zaszkodzi do nich powrócić. Dostałam zdjęcia oraz relację z klubu od Pani Halinki Kotwickiej więc zamieszczam!

Zobaczcie jak się bawiły dzieciaki podczas ferii. Nie trzeba daleko wyjeżdżać, by ciekawie i intensywnie spędzać czas.

2 tydzień ferii w klubie

Drugi tydzień ferii był dla dzieci równie udany co pierwszy. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach teatralnych, plastycznych oraz w zajęciach sportowych.
W ramach zajęć rozrywkowych graliśmy w gry logiczne, planszowe dostępne w klubie. Wspólne gry uczą pracy w zespole, organizacji, motywują do działania, a przy tym bawią.

Warsztaty plastyczne pod hasłem „Anielska sztuka ręcznie robiona”zostały przeprowadzone przez panią Barbarę Bartoszewicz. Na widok dużej ilości błyszczących dodatków i kolorowych koronek wśród dzieci słychać było okrzyk zachwytu. Na zajęciach uczestnicy wykonali piękne ,bogato zdobione anioły.
Odbyły się również zajęcia plastyczne na których dzieci mogły wykazać się manualnie, robiąc złotą rybkę oraz malując wesołe bałwanki.

Warsztaty teatralne przeprowadzili aktorzy z Teatru Polskiego. Przedstawienie dotyczyło zasad bezpieczeństwa na drodze, podkreślając jak one są ważne w życiu każdego z nas.
W przedstawieniu dzieci były jednocześnie widownią i aktorami.

Zajęcia o charakterze sportowo- ruchowym przeprowadził pan Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze. Dzieci brały udział w wieloboju: rzut piłeczką do tarczy, skoku w dal, strzelaniu z łuku, kręceniu hula hopem. Rozgrywki sportowe zakończyły się rozdaniem medali.

Ferie zimowe dobiegły końca i pozostały już tylko miłe wspomnienia, których z pewnością uczestnikom zajęć w klubie w Bezrzeczu nie będzie brakowało.

Halina Kotwicka

 

« 1 z 3 »

 

Katarzyna Ciurzyńska

1 Komentarz

  1. Adam
    21 lutego 2019    

    Patrząc na fotki widać, że Bezrzeczu potrzebny jest klub z prawdziwego zdarzenia, nie świetlica jak w wiosce, w której mieszka 500 mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.