Kociaki do pokochania od zaraz!

 

1W imieniu Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej apelujemy!

 

Schronisko dla zwierząt zostało oficjalnie otwarte dokładnie 16 grudnia 2013 roku i jest jednym z nowocześniejszych schronisk w naszym regionie.

 

Dojazd do schroniska od nas, prowadzi przez Dobrą Szczecińska w kierunku granicy w Lubieszynie. W schronisku jest miejsc na 105 psów i kotów. Przyjmowane są wyłącznie zwierzęta bezdomne i porzucone. Do schroniska w Dobrej trafiają zwierzęta z terenu czterech gmin: Dobrej Szczecińskiej, Polic, Kołbaskowa oraz Nowego Warpna.

 

2Każdego dnia  do schroniska trafiają bezdomne zwierzęta, które czekają na swoich lub nowych właścicieli. Obserwując konto Facebook schroniska widzimy, że psiaki znajdują nowe domy i dostają szansę na lepsze życie. Okazuje się, że gorzej mają kociaki.

 

Pracownicy od samego początku wiedzieli, że kotów będzie dużo, ale nie aż tyle!

 

3Schronisko od małych kociąt pęka w szwach jest ich już ponad 55. Nie ma już miejsca dla kolejnych. Kocięta są śliczne i pięknie ubarwione: czarne, biało- czarne, pręgowane, tygryski. Są milusińskie i zaczepiają każdego kto na nie spojrzy.

 

Potrzebują i pragną domu, przestrzeni i kochających domowników. Wystarczy tylko kuweta trochę żwirku i karmy oraz 25 zł aby zostać opiekunem jednego z kociąt. Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone i odpchlone. Każdy z nich pragnie miziania, głaskania i ocierania, a jak już się wtuli odwdzięcza się słodkim mruczeniem.

 
4

 

 

 

ADOPTUJMY !!!

 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej jest czynne codziennie w godzinach 8.00 – 16.00 w soboty i niedziele również.

 

 

 

 

 

Schronisko zaprasza do pokochania! 🙂

 

ul. Zwierzyniecka 1
72-003 Dobra Szczecińska

e-mail: schronisko@schronisko.dobraszczecinska.pl

Tel. 508222247

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony schroniska.

 

 

5

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody