Informacje z placu budowy

Informacje z placu budowy

Rondo przy szkole

W najbliższy czwartek tj. 13 kwietnia 2023 r. wykonawca planuje już ułożenie warstwy ścieralnej na rondzie i żywicowanie kostki kamiennej na środku ronda (pinezka).

 

Puszczony ruch ul. Szkolną

Po zakończeniu tych prac ruch na rondzie zostanie puszczony tj. 17 kwietnia 2023 r. (tzn. będzie możliwy wjazd w ul. Szkolną). Taki stan rzeczy spowodowany jest technologią wykonania warstwy ścieralnej (min. +10 stopni temperatury powietrza) i dla żywicowania (min. +5 stopni przez 48 godzin, żeby związała).

Prace na ul. Miodowej

Przy okazji wykonywania warstwy ścieralnej zostaną wykonane roboty bitumiczne wydłużające nową jezdnię od ul. Miodowej w kierunku wjazdu na parking.

Zmiana organizacji ruchu 

Od 17 kwietnia zmieniona zostanie organizacja ruchu i będą prowadzone roboty na odcinku od ronda do wjazdu na parking po stronie Kościoła/szkoły.

 

 

Kilka zdjęć z przebudowy Górnej z dnia 07.04.2023


 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

6 Komentarzy

 1. ascota170
  9 kwietnia 2023    

  Mam pytanie, pisała pani że maszt telefoni komórkowej należy do Polkomtela, mam telefon w plusie i pod masztem nie ma żadnej różnicy w zasięgu

  • Ed
   13 kwietnia 2023    

   może dlatego że anteny nie są skierowane w ziemię 😉

   • ascota170
    23 kwietnia 2023    

    Ale dowcipne

  • Kasia z mojeBezrzecze
   13 kwietnia 2023    

   Szczerze powiem, ze nie mam zielonego pojęcia. Co do tego masztu to trudno się czegokolwiek dowiedzieć….

 2. przemyślenia i wnioski
  12 kwietnia 2023    

  Nie podoba mi się wąski chodnik przy wejściu do szkoły, był duży a teraz zwęzili. Była swoboda przejścia bez tłoczenia się a teraz tylko gęsiego. Zawsze ktoś coś zaprojektuje bez przemyślenia sprawy w tak prostym temacie, że to szkoła i dużo uczniów.

 3. Lokals
  15 kwietnia 2023    

  Witam, niepokoi mnie bardzo łuk drogi ktory biegnie z gorki ulicy szkolnej w strone ronda. Pojazdy poruszaja sie pomimo ograniczenia i sygnalizacji predkosci nadal z duza predkoscia. W marcu mialo miejsce zdarzenie ze pojazd marki BMW (niestety – marka zobowiazuje) przejechal w poslizgu przez donice przed przejsciem w strone szkoly i przebil plot w domu na wprost gorki. Jako kierowca ktory niejedno widzial bez wymadrzania sie wprowadzilbym nie tyle zmiany w ruchu co rzeźbie drogi….np. wyzszy kraweznik, element spowolnienia ruchu, utrutnienie, parking wzdluz jezdni wszystko po to aby dzialac na podswiadomosc ludzka, ktora jest zaganiana, spieszaca sie, zagadana telefonem.

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody