Dzień Dziecka z WB Arena w Wołczkowie

Dzień Dziecka w Wołczkowie. Cały dzień atrakcji na WB Arena!

Jest taki dzień w roku, kiedy poczucie bycia dorosłym drastycznie spada i zamieniamy się w dziecko. Ten dzień, już jutro. 1 czerwca na stadionie w Wołczkowie, będzie się trochę działo, oczywiście w towarzystwie piłki.

O godzinie 12 Wołczkowo-Bezrzecze podejmie rezerwy Chemika Police. Jeśli ktoś nie ma pomysłu co ze sobą zrobić do czasu rozpoczęcia spotkania, polecamy spacer po okolicznym lesie. Grzybów może nie znajdziecie, ale wiewiórkę czy lisa, którzy regularnie odwiedzają nasze treningi już tak.

 

A wracając z lasu na boisko… Będzie to starcie trzeciego zespołu B-klasy z aktualnym wiceliderem. O policzanach można powiedzieć, że to czołowy zespół naszej ligi, maszyna do strzelania bramek. W 23 meczach zanotowali aż 103 trafienia.

7 z Hanzą Goleniów i Zniczem Niedźwiedź, 8 goli z Czarnymi Szczecin i Zootechnikiem Kołbacz, 9 z Kastą Szczecin 11 ze Zrywem Kołbaskowo. To musi robić wrażenie. W pierwszej rundzie, przegraliśmy w Policach 0:5. To mniej więcej dystans jaki dzieli Roberta Kubicę od punktowanego miejsca. Ale skoro koła się kręcą, a bolid jedzie, wszystko jest możliwe. Także w Wołczkowie.

Sytuacja w tabeli jest napięta jak na Bliskim Wschodzie. Różnica między trzecim zespołem, a siódmym wynosi zaledwie trzy punkty. Dlatego mecz z Chemikiem to nie tylko rewanż za porażkę, ale także ucieczka przed peletonem.

 

Festyn dla najmłodszych

Ten mecz to dopiero początek atrakcji. Bez znaczenia jakim wynikiem zakończy się spotkanie, od godziny 15.30 rozpocznie się festyn dla najmłodszych, którzy w towarzystwie rodziców lub opiekunów będą mogli radować się swoim świętem. Dlaczego warto tego dnia wybrać się do Wołczkowa?

 

Football Dart, przeciąganie liny, grill, owoce i ciasta. Czyli dużo zabawy i smakołyków. Zobaczymy także ciekawe mecze w których najmłodsi wychowankowie WB Akademia zmierzą się ze swoimi mamusiami, a nieco starsi z tatusiami. Rodzice zostali poinformowani, by po meczu nie stosować kar w przypadku faulu swojego dziecka na swojej osobie.

 

 

Pogoda ma być bardzo ładna, więc rodzicu bierz dzieciaka, dzieciaku bierz rodzica i widzimy się jutro o 12 na WB Arena.

 

Tak zachęca Marcin Dworzyński 🙂

 

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody