Basen w Bezrzeczu?

Niby Bezrzecze nie takie duże, niby znam je bardzo dobrze, niby kojarzę każde miejsce i każdą ulicę, a czy Ty wiesz co kryje się za boiskiem gminnym i pumptrackiem? Nie każdy się tam zapuszcza i jestem pewna, że widząc zdjęcia poniżej trochę się zdziwicie.

 

Dawno nie zaglądałam na „tyły” pumpraca, ale gdy wczoraj się tam wybrałam trochę mnie zatkało. Jakbym znalazła się w innej miejscowości 🙂

Basen w Bezrzeczu?

 

Trochę tak to wygląda 😉 ale nic z tych rzeczy, to tylko zbiornik retencyjny, który od dłuższego czasu jest przebudowywany. Do tego w ramach inwestycji remontu Koralowej i Górnej, Powiat Police wykonuje budowę drogi na ulicy Miodowej, która ciągnie się wzdłuż boiska, pumptracka i kończy się przy samym zbiorniku.

 

 

 

Prawdopodobnie od 13 kwietnia przy okazji wykonywania warstwy ścieralnej na rondzie przy szkole, zostaną wykonane roboty bitumiczne wydłużające nową jezdnię od ul. Miodowej w kierunku wjazdu na parking.

 

Inwestycja niby na wyciągnięcie ręki, a jednak nie każdy o niej wie. 😉

 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

2 Komentarzy

 1. Darek
  12 kwietnia 2023    

  Niezły clicbait 😉
  A basen niewielki ale na Bezrzeczu mamy. Jest przy ul.Aloesowej w budynku prywatnego przedszkola. Widziałem, że mają tam też zajęcia z aqua aerobiku więc pewnie nie tylko dla przedszkolaków.

 2. Lokals
  15 kwietnia 2023    

  W latach 90 bylo tam wiele mahych dzialeczek przeznaczonych na uprawy pobliskich mieszkancow. Pamietam ze bylo tam wiele oczek wodnych, wiele zrodelek wybijajacych wodą w kazdym mozliwym miejscu. Obserwuje tez tą inwestycje i znajac trudnosci jestem pod wrazeniem ze udalo sie odwodnic teren. Tak btw to kiedys na koncu tej uliczki byl wielki obiekt ze sciekami po ktorym nie ma obecnie sladu.

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody