Zbieranie podpisów pod referendum w Bezrzeczu

UWAGA !!!

4 stycznia 2020 (sobota) w godzinach od 11:00 do 16:00 pod Biedronką/Stokrotką w Bezrzeczu będą zbierane podpisy pod referendum w sprawie odwołania wójta gminy Dobra.

 

 

 

Do 15.01.2019 zbierane są podpisy w sprawie odwołania wójta gminy Dobra przed upływem kadencji. Żeby referendum się odbyło inicjatorzy muszą uzbierać 2 tyś podpisów. Następnie komisarz wyborczy musi wyznaczyć termin referendum.

 

Jeśli ktoś z Was chciałby podpisać się pod wnioskiem w sprawie odwołania pani wójt  możecie kontaktować się z:

 • Waldemar Kitlas 501 286 881 
 • Joanna Kantorska 507 016 738

Można tez pisać na: referendum@caramail.com

www.DOBRAWYBIERA.pl [kliknij TU]

 

Zbieranie podpisów w Bezrzeczu

04.01.2020 (sobota) godz. 11:00 – 16:00

Biedronka/Stokrotka 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

11 Komentarzy

 1. Mieszkaniec
  3 stycznia 2020    

  Żebyśmy mieszkańcy z deszczu pod rynnę nie trafili…a historia pokazała, że nie do końca przemyślane działania garstki osób może niestety doprowadzić do tego…urażona duma przegranych..w ostatnich wyborach jest wielka jak widać…no cóż…”taki mamy klimat” …

  • Redakcja
   3 stycznia 2020    

   „Taki mamy klimat” – chyba ktoś już w naszej Gminie, to zdanie często powtarza 😉

 2. Mieszkaniec
  3 stycznia 2020    

  Nie wiem kto w naszej gminie to powtarza..ale jako obywatel tego kraju i mieszkaniec tej gminy..mam szczerze dosyć języka, który aktualnie jest przedmiotem dyskusji publicznej..Żeby było jasne nie faworyzuję żadnej ze stron.. Oczekuję jedynie merytoryczniej, rzeczowej dyskusji na tematy, które są najbardziej aktualne i potrzebne do zrealizowania….
  Pozdrawiam redakcję również.

  • Redakcja
   3 stycznia 2020    

   Ja jestem przede wszystkim mieszkańcem tej gminy, Bezrzecza i zależy mi na tym by ta nasza miejscowość nie popadła w ruinę. Prowadząc tego bloga, postanowiłam sobie kiedyś, że będzie to blog, strona, portal dla nas wszystkich i że będę pisać, zamieszczać informacje, które są dla nas ważne. Kiedyś były tylko portale same lukrujące, słodzące i strzlajace tęcza ale przecież tak w życiu nie jest. Zamieszczam wszystko co ważne, co dobre i co nie. Ostatnio co się dzieje w naszej gminie tęczowe nie jest więc jeśli dowiaduje się, że mieszkańcy organizują referendum i zbieranie podpisów to jestem zobowiązana wręcz poinformować o tym innych.
   Mam nadzieję, że wszystko, to co sie dzieje teraz jest po coś… po coś lepszego….
   To i ja pozdrawiam również 😊

 3. Mieszkanka
  4 stycznia 2020    

  Mam nadzieję, że uda się zebrać wymaganą ilość podpisów. Ps. Pod rynną to my teraz jesteśmy i czas się stąd wydostać, bez zmian się nie uda

 4. Mieszkaniec
  4 stycznia 2020    

  Jestem również mieszkańcem Bezrzecza..od prawie 15 lat..widzę ile rzeczy w miarę wpływu środków udało się Pani obecnej Wójt zrobić…Panie pewnie mieszkacie sporo krócej..i dlatego nie macie pełnego poglądu na to wszystko.. Mamy demokrację róbcie /róbmy co trzeba żeby było nam jeszcze lepiej…tylko z głową.. Pozdrawiam

  • Redakcja
   4 stycznia 2020    

   Mieszkam już prawie 13 lat w Bezrzeczu , więc to również sporo co Pan, wprowadzając się do Bezrzecza z Pogodna, zakochałam się w Bezrzeczu. Widziałam ile ciekawych rzeczy się dzieje. Nie neguje wszystkiego, wiele się zmieniło na dobre ale też i na złe. Bezrzecze które tak mocno pokochałam niestety popada w ruinę. Nie chcę się rozpisywać, zresztą każdy z nas ma oczy i widzi.
   No nic …. Ja nie poprzestaje na tym co robię i mam nadzieję że wspólnie możemy zmieniać to nasze miejsce w którym żyjemy na lepsze. 😊

 5. Sąsiad
  4 stycznia 2020    

  czy będzie termin jeszcze inny dla zbierania podpisów? Przegapiliśmy.

  • Redakcja
   7 stycznia 2020    

   Z tego co się dowiedziałam, organizatorzy referendum planują w Bezrzeczu zorganizować ponowne zbieranie podpisów. Proszę obserwować moją stronę, jak tylko coś będę wiedziała na pewno zamieszczę informację na stronie.

   Można też przedzwonić do koordynatorów z Bezrzecza:

   Waldemar Kitlas 501 286 881
   Joanna Kantorska 507 016 738
   Można tez pisać na: referendum@caramail.com

 6. Mieszkanka 2
  5 stycznia 2020    

  A ja jestem „starą” mieszkanką Bezrzecza i pamietam nawet początki pracy pani włójt dla naszej gminy i wielkie nadzieje mieszkańców z tym związane. I rzeczywiscie wiele od tego czasu się zmienilo na dobre, ale niestety nie tylko. Nasza bogata gmina jest jak sądzę bogata dzięki jej mieszkancom, ich podatkom i ziemi sprzedanej pod budowy . Oczywiscie wielka też zasługa władz gminy w pozyskaniu środków na różne inwestycje. Mimo ogromu ich zaslug , widzę też rosnąca liczbę błędów, ktore mnie tak zaczynają męczyć, że zastanawiam się nad wyprowadzką. No ale oczywiscie to nie takie proste i chyba nie o to chodzi. Co do moich zarzutow to przyłączam się do wielu tu wymienionych, z przykrością i zaskoczeniem przyjmuję informacje o rzeczach o ktorych nie mialam pojęcia (nie moja miejscowość) i mam tez inne przykłady obojętności wobec spraw mieszkańców. Mam takie wrazenie, że Bezrzecze nie „rośnie”, tylko „puchnie” z wszelkimi tego konsekwencjami. Niestety jest coraz gorzej, bo te nowe inwestycje ktore powstały wcale mnie tak nie cieszą jak powinny, bo są już nawet w fazie projektu nieprzemyślane. Z niepokojem patrzę i czekam co będzie dalej.

 7. NIE DLA TERESKI
  7 stycznia 2020    

  Nie za dziury w drodze
  Nie za nieczynne lampy solarne
  Nie za opłaty za śmieci
  ALE ZA AROGANCJĘ Z JAKĄ TRAKTUJE SIĘ KAZDEGO CO MA INNE ZDANIE.
  Każdy ma prawo do własnego zdania czy błędu, ale mściwe rozwiązanie dotyczące opłat za śmieci czy bezczelne odpowiedzi tak naprawdę na każdy temat mogłyby się skończyć w Gminie Dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody