Wyjątkowy Bal dla Mai z Bezrzecza

 

Bal dla Mai z Bezrzecza

02.03.2019 odbył się  już po raz trzeci bal charytatywny, tym razem dla 13-letniej Mai. Zbieraliśmy pieniądze na jej leczenie i rehabilitację. Maja zmaga się z padaczką lekooporną. Historia Mai [link]

Podczas balu zebraliśmy ponad 20 tyś złotych! 

 

 

Organizatorem jest Stowarzyszenie „My w Gminie Dobra” i już po raz trzeci organizuje taki bal. Okazuje się, że jest to wielki sukces. Za sukcesem tego całego przedsięwzięcia stoi między innymi Magdalena Zagrodzka prezes stowarzyszenia, która w 100% poświęca się temu co robi. Ludzie ze stowarzyszenia potrafią dzięki swojemu zaangażowaniu, swojej determinacji zorganizować i zgromadzić w okół siebie cudownych ludzi, którzy chcą pomagać. To piękne, że w dzisiejszych czasach potrafimy zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o drugiej osobie.

 

Tańce, licytacje, występy 

Na balu bawiło się pond 140 osób i prócz tańców, odbyły się licytacje, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzięki licytacjom na samym balu udało się zebrać 20 tyś zł. Jestem pod wrażeniem całej organizacji i chylę czoła, brawo MY, brawo WY! Cały bal poprowadziła charyzmatyczna Daria Nowak Official, która nie pozwoliła by goście zasnęli 😉 Dzięki niej licytacje szły jak burza!

Podczas balu zaprezentowała się nasza młodziutka gwiazda z Bezrzecza Elena Ewangelopulu, która brała udział w The Voice Kids (drużyna Cleo). MoNa Violin pokazała jak się gra na skrzypcach i udowodniła, że skrzypce to nie tylko filharmonia 😉 Zaprezentowała też swoje umiejętności Anna Chudzio-Leszczyńska z Bezrzecza, która udowodniła, że największe hity muzyki tanecznej można zagrać na flecie poprzecznym.

To był naprawdę udany bal!

 

 

Podczas balu odbyły się liczne licytacje, licytowane były; vouchery, gadżety piłkarskie, biżuteria, ekskluzywne kosmetyki. Było tego naprawdę dużo, a goście byli bardzo hojni.

 

foto: Gracjan Broda

 

Licytacje w internecie 

Nie wszystko udało się wylicytować na balu, ale nic straconego gdyż ruszyła licytacja na specjalnym wydarzeniu w internecie. Serdecznie zapraszam Was do licytacji i w dalszym ciągu wspieranie Mai.

Pomoc dla Mai – licytacje część 1 [kliknij TU]

 

foto: Gracjan Broda

 

foto: Gracjan Broda

foto: Gracjan Broda

 

 

Więcej zdjęć Dziennik Policki [link]

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody