Warsztaty modelarskie – fotorelacja

W minioną środę tj. 23.09.2020 obyły się darmowe warsztaty modelarskie, poniżej zamieszczam kilka zdjęć z tych niecodziennych zajęć oraz kilka słów od samych organizatorów.

 

 

Same zajęcia wyszły rewelacyjnie! Nie spodziewałem się, że mamy tak uzdolnioną młodzież. Wszyscy z grupy wychodzą poza ramy i prezentują wysoki poziom co do wieku. Ich figurki naprawdę robią wrażenie. Zachowane dobre kreski, świetny dobór kolorów i balans to wyróżniało ich prace.
Świetnie spędziliśmy czas z bardzo fajną grupą i zamierzamy to powtórzyć. Następne zajęcia będą już niestety, ze względu na koszty sali i materiałów, płatne. Ale postaramy się zrobić to jak najlepiej się da.
Następne zajęcia planujemy za ok 2 tygodnie i będą to już cykliczne lekcje. 

Miłosz

 

Organizatorem warsztatów byli Fascynaci, a współorganizatorem Agencja Pocztowa przy ul. Górnej 7A w Bezrzeczu.

 

 

Wszystkich chętnych do udziału w cyklicznych już zajęciach prosi się o kontakt z panem Miłoszem z naszej poczty na ul. Górnej 7a (przy sklepie Stokrotka w Bezrzeczu).

 

Podziwiam i naprawdę wielki szacunek. W dzisiejszych czasach miłość do gier planszowych – RPG tzw. fabularnych gdzie samemu trzeba stworzyć zasady, fabułę jak i planszę czy figurki (pionki), to coś niesamowitego. Wielkie BRAWA!!!

Zobaczcie zresztą sami, wszystkie figurki, które zamieszczam na zdjęciach zostały wykonane ręcznie przez prowadzących warsztaty!

 

Tak to wyglądało: 

« 2 z 4 »

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody