Szlachetna Paczka i podziękowania

Poniżej zamieszczam podziękowania od Asi Kantorskiej z Jadłodajni Górny Taras. W dniu wczorajszym Asia ze swoimi pomocnikami, osobiście przekazali Szlachetną Paczkę wybranej rodzinie. Mały Wiktor ucieszył się najbardziej z nowego łóżka! Teraz będzie miał już tylko kolorowe sny!

 

Kochani!
Dziękuję wam wszystkim. po raz kolejny Bezrzecze udowodniło,że los drugiego człowieka nie jest wam obojętny.

Pokazaliście swoje dobre serca i pomogliście w zbieraniu rzeczy do Szlachetnej Paczki. Rodzina była zachwycona bo dostała prawie wszystko co chciała. Ja wręczając im te dary zobaczyłam szczery uśmiech na twarzy dziecka. Chłopczyk jest wdzięczny przede wszystkim za łóżko, którego nie miał.

Muszę paru osobom szczególnie podziękować. Ula i Marek Pięciurek z Bezrzecza -bez was by się to nie udało. Użyczyliście nam swojego domu do pakowania tych podarków i pomogliście zawieźć do rodziny.

Radna Powiatu Police Magdalena Zagrodzka- człowiek o wielkim sercu. Twoja pomoc Madzia była szlachetna. Zaangażowałaś w tą akcje dziewczyny z Mierzyna i tu wam wielkie dzięki szczególnie Ewelinie. Dziewczyny jesteście super.

Kasia Ciurzyńska- kochana dla ciebie stokrotne dzięki za udostępnianie wiadomości o paczce na stronie i Facebooka. Jesteś kochana.

Basi Szymczak za pomoc w pakowaniu i wielkie zaangażowanie.Agatce z salonu kosmetycznego za paczki z kosmetykami dla rodziny. Agnieszce z drogerii Natura w Stokrotce za wystawienie kosza na rzeczy do paczki.

Dziękuje pani Szymańskiej za kupienie bucików dla chłopca. dziękuje również moim klientom i pracownikom za pomoc. To miło zobaczyć uśmiech na buzi dziecka i mamy. Dziękuję wam serdecznie i mam nadzieję że w przyszłym roku też nas nie zawiedziecie. Ze szczerego serca dziękuję.

Joanna Kantorska manager Jadłodajni Górny Taras.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.