Sprzątanie Bezrzecza w pojedynkę

Tak bardzo czekałam na kolejną akcję „Wspólnie Posprzątajmy Bezrzecze” byłaby to już piąta edycja. Z wiadomych względów sąsiedzka akcja nie może się odbyć. Koronawirus pokrzyżował wiele planów…

 

Sprzątanie w pojedynkę 

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy sami zadbali o naszą przestrzeń życiową. Wspólnego sprzątania w tym roku nie będzie, ale kto powiedział, że w pojedynkę nie da się uprzątnąć naszej okolicy?

Chodzimy na spacery z dala od ludzi, wybieramy zaciszne miejsca takie jak lasy, łąki, pola, polany…. Warto mieć ze sobą w kieszeni worek, jeśli widzisz butelkę rzuconą w krzaki czy leżący od drzewem kartonik, podnieś i zabierz ze sobą.

 

 

 

Jeśli każdy z nas idąc na spacer zbierze chociaż jeden worek śmieci, wiecie, że zrobi się czyściej? 🙂 Połączmy przyjemne z pożytecznym!

 

WAŻNE!!!

Na tą chwilę nie ma całkowitego zakazu wychodzenia z domu ale jeśli w Polsce taki zakaz zostanie wprowadzony, to będziemy musieli go respektować, bo tylko dyscyplina i wspólne działania uchronią nas przed rozprzestrzenianiem się koronowirusa.

Sprzątanie nie ucieknie, zrobimy to wspólnie za rok!

 

Zobaczcie jak wspólnie sprzątaliśmy w latach ubiegłych:

IV Edycja 2019.05.11 [link]

III Edycja 2018.05.12 [link]

II Edycja 2017.04.22 [link]

I Edycja 2016.03.2016 [link]

 

No nic… ekipo z Bezrzecza za rok sprzątamy WSPÓLNIE – RAZEM!!!

 

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody