Slalomem po Górnej

No cóż kolejna dziureczka na Górnej!

Kto powiedział, że na nizinach nie można jeździć slalomem? W Bezrzeczu na ul. Górnej można tyle, że nie na nartach, a autem.

Pismo do starostwa:

Bardzo proszę o interwencję na ulicy Górnej w Bezrzeczu. Pojawiła się kolejna wyrwa w jezdni, która stwarza zagrożenie dla kierowców jak i pieszych uczestników ruchu, a przede wszystkim dzieci, które dzień w dzień ulicą Górną podążają do szkoły.

Chciałam również zapytać w imieniu swoim jak i mieszkańców kiedy można liczyć na „załatanie” dziur na całej długości drogi powiatowej nr 3916Z, w szczególności ul. Górnej? Na tą chwilę postawione są trzy słupki ostrzegawcze, za chwilę pojawią się kolejne i nie sposób będzie normalnie poruszać się tą drogą.

Z góry dziękuję za interwencję jak i udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Katarzyna Ciurzyńska
Radna Gminy Dobra

 

 

Apel do kierowców 

Kierowcy uważajcie na drodze, proszę też noga z gazu i patrzcie też na boki. Chodnikami idą piesi, dzieci do szkoły, na drodze tworzą się kałuże. Ciężko się idzie Górną by nie zostać ochlapanym. Pomyślcie też o pieszych uczestnikach ruchu! Dziękuję!

 

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

1 Komentarz

  1. Ral
    12 stycznia 2019    

    Ciekawe ile to będzie się jeszcze ciągnąć. Gmina nie może zrobić remontu po swojej stronie? Szczecin ma w planach jeszcze sporo inwestycji zanim zajmie się nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.