Serce Bezrzecza – odbiór terenu rekreacyjnego

Tak informacja: Urząd Gminy w Dobrej zawiadamia, że w dniu 12.06.2018 o godz. 9:00 zostaną odebrane prace związane z projektem „Stworzenie Serca Bezrzecza” I etap [kliknij TU].

 

Przypomnę, iż Serce Bezrzecza to wygrany projekt w budżecie obywatelskim z roku 2016. Doczekaliśmy się w końcu realizacji i miejmy nadzieję, że faktycznie 12 czerwca odbędzie się odbiór i będzie można korzystać już z terenu rekreacyjnego.

Teraz czekamy na II etap Serca Bezrzecza oraz na drugi wygrany projekt z 2017 Pumptruck [kliknij TU]!

 

 

 

Festyn „Energiczne przywitanie wakacji” odwołany! 

Ze względu na przedłużające się roboty budowlane na terenie rekreacyjnym, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin imprezy na koniec wakacji tj. 1 września 2018 r. Będziemy wspólnie z LZS Bezrzecze witać rok szkolny! 😉

5 Komentarzy

 1. Kasia
  9 czerwca 2018    

  Zapamiętamy to pani Wojt DERA. To i przejazd do Zascianowej.

 2. E.
  10 czerwca 2018    

  Super dzieci już czekają z niecierpliwością.

 3. Jan
  10 czerwca 2018    

  Zaszczytne 2 miejsce wśród Gmin w Polsce….super…gratulacje…ale co z tego 2 miejsca, jest dużo do zrobienia. Z niecierpliwością czekamy na realizację OBIECANYCH -WYGRANYCH projektów obywstelskich. Mieszkańców zwłaszcza dzieci przybywa, a wyjść nie ma gdzie..Także Czekamy na budowę wszystkich 3 etapów 🙂 by rzeczywiście w Polsce można się pochwalić tym słusznym 2 miejscem.

 4. Ewa
  11 czerwca 2018    

  Mam pytanie z innej beczki czy ktoś słyszał czy w tym roku w czerwcu będzie festiwal róż? ?:))? ????

  • Redakcja
   12 czerwca 2018    

   Tak ma być. Bo moja córa ma coś tam śpiewać na festiwalu róż i jak dobrze pamiętam to już w ten weekend?? 16.06? Hmmmm faktycznie nigdzie na żadnej stronie nie ma info kiedy dokładnie odbywa się impreza.
   Dowiem się dziś dokładnie i dam znać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.