Regulamin

 1. Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady korzystania ze strony mojeBezrzecze.pl oraz zasady jej funkcjonowania.
 2. Integralną częścią Regulaminu jest Polityka Prywatności oraz Polityka Cookies opublikowana na stronach mojeBezrzecze.pl.
 3. Strona mojeBezrzecze.pl prowadzona jest przez grupę sąsiadów, mieszkańców Bezrzecza i kierowana do mieszkańców Bezrzecza oraz okolic. Strona stanowi formę serwisu blogowego i ma na celu przekazywanie wiadomości, relacji z wydarzeń, ciekawostek i innych materiałów przydatnych mieszkańcom Bezrzecza i okolic.
 4. Ideą przyświecającą twórcą strony mojeBezrzecze.pl była chęć lepszej integracji mieszkańców Bezrzecza i okolic oraz wymiany między sobą opinii, pomysłów i spostrzeżeń.
 5. Administratorem strony mojeBezrzecze.pl jednocześnie odpowiedzialnym za jej obsługę techniczną jest: SoftwareProjekt Adam Ciurzyński, Karmelowa 4, 71-218 Bezrzecze.
 6. Każdy użytkownik korzystający ze strony mojeBezrzecze.pl zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego prawa, norm społecznych oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
 7. Redakcja strony mojeBezrzecze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników strony.
 8. Zabronione jest publikowanie treści rasistowskich, mogących urazić czyjeś uczucia religijne, kulturowe oraz wywołujących zgorszenie.
 9. Użytkownicy strony publikują komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 10. Użytkownicy zamieszczający wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 11. Zabronione jest publikowanie materiałów mających charakter reklamowy bez zgody redakcji.
 12. Treści niezgodne z niniejszym regulaminem będą usuwane.
 13. Materiały ukazujące się na stronie mojeBezrzecze.pl są tworzone przez Redakcję i stanowią jej własność. Ich wykorzystanie we własnym zakresie wymaga uzyskania zgody Redakcji.
 14. Materiały niebędące własnością Redakcji publikowane są na stronie mojeBezrzecze.pl wyłącznie w celach informacyjnych. W każdym przypadku Redakcja podaje źródło pochodzenia tegoż materiału.
 15. Administrator zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań do poprawnego funkcjonowania strony.
 16. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego opublikowania.

Brak komentarzy

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Magdalena Zagrodzka na Wójda Dobrej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody
reklama w gminie Dobra