Przeprowadzacz przy szkole! Przejście będzie bezpieczniejsze.

12295345_1714144588805565_8132241143332664248_nWszyscy wiedzą, że przejście dla pieszych przy szkole nie należy do najbezpieczniejszych. Sytuacja zapewnienia bezpieczeństwa zmienia się i poprawia się bezpieczeństwo naszych dzieci.

Mamy Aktywne Przejście, które wygraliśmy w konkursie organizowanym przez PZU wyposażone w: oświetlenie uruchamiane w momencie zbliżenia pieszego do przejścia,
stale świecących kocich oczek (osiem aktywnych, punktowych elementów odblaskowych),
czerwonej maty antypoślizgowej, która skraca drogę hamowania. Do tego jakiś czas temu Powiat Police zamontował dodatkowe kocie oczka na drugim przejściu dla pieszych.

 

Przeprowadzacz

W dniu dzisiejszym pojawiła się pani, która będzie przeprowadzać dzieci przez pasy. Już dawno Dyrekcja szkoły, Radni z Bezrzecza jak i Rada Rodziców starała się o tzw. „Przeprowadzacza”. Urząd Pracy w Policach próbował znaleźć odpowiednią osobę i w końcu się udało.

Pani, która pojawiła się w dniu dzisiejszym, będzie do końca roku szkolnego czuwać nad bezpieczeństwem naszych dzieci, w godzinach od 7:30 do 13:30.

Na pewno ją zauważycie, ma odblaskową, pomarańczową kamizelkę i znak stopu.

 

Cieszymy się bardzo i trzymamy kciuki by Pani była z nami jak najdłużej, bo wbrew pozorom to ciężka praca!

 

Apel

Przyłączamy się do apelu naszego Radnego Tomasza Czubary: Górny Tarasie zaproś od czasu do czasu Panią na gorącą herbatę! 🙂

1 Komentarz

  1. bandit
    1 grudnia 2015    

    bravo!
    miło patrzeć, jak coś się zmienia na lepsze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.