Propozycje do Budżetu Gminy na rok 2024

Drodzy mieszkańcy Bezrzecza i Wołczkowa, sąsiedzi i znajomi czekam na Wasze propozycje do Budżetu Gminy na rok 2024 do 15 września. Po zebraniu wszystkich propozycji przedłożę je w Urzędzie Gminy Dobra.

WAŻNE!

To propozycje do BUDŻETU GMINY, nie zaś do Budżetu Obywatelskiego, jak wielu z Was sądzi. To są dwie różne sprawy. Pamiętajcie chodzi budżet gminy!

 

 • Termin do 20 września 2023.
 • Propozycje możesz wypisać w komentarzu pod tym wpisem lub na mój e-mail: info@mojebezrzecze.pl, a ja przedłożę je w UG.
 • Wnioski można też złożyć osobiście lub wysłać do Urzędu Gminy.

 

To ważne byście zgłaszali swoje uwagi, sugestie i propozycje. Nie jestem w stanie dotrzeć do każdego mieszkańca, a jako radna chciałabym być Waszym głosem, dlatego zachęcam do współpracy.

 

Jeśli uważasz, że przydałby się śmietnik na Twojej ulicy, chodnik, oświetlenie czy utwardzenie/naprawa drogi (płyt) pisz w komentarzu.  Może masz inną propozycję? To Ty wiesz najlepiej co poprawi jakość życia w Twojej najbliższej okolicy.

 

Czekam na uwagi i propozycje do do 15 września 2023.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

3 Komentarzy

 1. Ania
  3 września 2023    

  Witam, jestem mieszkanką ulicy Słonecznej w Wołczkowie i dla mnie przede wszystkim zależy na bezpieczeństwie. Już wielokrotnie był poruszany ten temat ale od 3 lat od kiedy mieszkamy tu, nie dzieje się kompletnie nic, mam wrażenie że szaleńców drogowych przybywa. Druga sprawa to brak śmietników, jeden jedyny jest przy przystanku, następny dopiero a Lipowej, wychodzę z psem na spacer i mam w zwyczaju sprzątać po nim, kiedyś zwróciłam uwagę innemu właścicielowi psa, że wypadałoby posprzątać po sowim piesku jednak wykręcił się brakiem koszy na śmieci i stwierdził, że nie będzie nosił worka przez pół wsi.
  Pozdrawiam serdecznie Anna .

 2. Zofia Marków
  10 września 2023    

  dzień dobry mam prośbę o postawienie lepszych lamp na terenie Bezrzecza bo na drodze od szkoły do biedronki oświetlenie jest słabe co sprawia trudności kierowca a mnie skręca z strachu na myśl o orzejściu się tam z przystanku do domu bo często lampy migają lub nie świecą a na parkingu przy szkole nie widać gdzie się parkuje poprzez brak dobrze czy w ogóle świecących lamp
  dziękuję za uwagę

  • Kasia z mojeBezrzecze
   11 września 2023    

   Całe oświetlenie na tej drodze przecież jest wymieniane na nowe. Po zakończeniu inwestycji – budowa Koralowej/Górnej będzie nowe oświetlenie.

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody