Propozycje do Budżetu Gminy na rok 2020

Do 15 września można było składać wnioski z propozycjami do budżetu gminnego na rok 2020. Kilka pomysłów przedstawiłam i ja. Poniżej możecie się zapoznać z tymi propozycjami.

Propozycje to efekt między innymi Waszych uwag i sygnałów. Mam nadzieję, że niektóre z nich będą ujęte w budżecie na rok 2020.

 

 

Wniosek i uzasadnienie 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

3 Komentarzy

 1. Monika z Bezrzecza
  18 września 2019    

  Dziękuję szczególnie za propozycję nr 10 – rozbudowę placu zabaw w Bezrzeczu.
  Pomimo rozbudowy placu zabaw w poprzednim roku (w trakcie której powstała bardzo słaba tyrolka – raczej dla maluszków, dla starszego przedszkolaka już jest niesatysfakcjonująca) jest on nadal niewystarczający jak na potrzeby tak szybko rosnącego Bezrzecza. Ostatnio trafiliśmy na plac zabaw i świetlicę w Buku i zadziwiliśmy się! Takie świetne miejsce w 15 x mniejszym od Bezrzecza Buku! Tez takie byśmy chcieli w Bezrzeczu!
  Poza tym bardzo mnie boli brak ścieżek rowerowych w Bezrzeczu. Jeśli chcemy bezpiecznie pojeździć z dzieckiem na rowerach, to musimy się (i rowery) pakować do auta, żeby dojechać do Dobrej/Buku. Ma powstać ścieżka rowerowa przez Wołczkowo, a co z Bezrzeczem??? Nadal nic :-((( Dlaczego my, mieszkańcy drugiej co do wielkości miejscowości w Gminie Dobra, jesteśmy spychani na margines inwestycji gminnych???

 2. Piotrek
  18 września 2019    

  Dzien dobry

  Ciesze sie z propozycji nr 8. Faktycznie jest to b.duze utrudnienie obecnie.

 3. Nowy lokator
  25 września 2019    

  Punkt 8 byłby genialny gdyby powstał. Rzeczywiście aktualnie dostać się nawet rowerem do sklepu w weekend to katastrofa i jedzie się spory kawałek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody