Podpisy – chodnik na Kościelnej

Kochani sąsiedzi, mieszkańcy Bezrzecza. Ostatnio pisałam o tym, że czekam do 15 września na propozycje do Budżetu Gminy na rok 2024 i jest jeden temat, który myślę zaciekawi nie tylko okolicznych mieszkańców ulicy Kościelnej ale i wszystkich tych, którzy wybierają się na spacery do lasu czy choćby do kościoła.

Budowa chodnika ulica Kościelna 

 

 

 

Chodzi o budowę chodnika na całej długości ulicy Kościelnej tak aby było bezpiecznie poruszać się w obu kierunkach. Ruch pieszych jest spory w tej okolicy, ze względu na zlokalizowanie dwóch dużych osiedli ul. Herbaciana i ul. Karmelowa. Dodatkowo mnóstwo mieszkańców z całego Bezrzecza pokonuje ulicę Kościelną tak aby dostać się do pobliskiego lasu na spacer no i jest jeszcze kościół, który jest częstym celem okolicznych mieszkańców.

Zbieranie podpisów 

Ja jako radna w swoich propozycjach oczywiście ujmę budowę chodnika na ulicy Kościelnej, ale mój sąsiad, Pan Wojtek postanowił wysłać do gminy własne pismo w tej sprawie. No i teraz prośba do Was! Chcemy zebrać podpisy pod jego wnioskiem.

Jeśli ktoś z mieszkańców Herbacianej, Karmelowej, Kościelnej, Uroczej i innych ulic chciałby wesprzeć tę inicjatywę, proszę o kontakt ze mną nr tel. 510065146. Będzie można umówić się na złożenie podpisu.

Dodatkowo ja 14.09.2023 (czwartek) od godziny 18:00 do 19:00 będę stała na ulicy Kościelnej w okolicach nowego kościoła. Jeśli ktoś z Was chce wesprzeć tę inicjatywę zapraszam do złożenia podpisu. Pamiętajcie, że to nasza wspólna sprawa. Chodnik na tej ulicy niewątpliwie poprawi bezpieczeństwo w tym rejonie Bezrzecza.

Składanie podpisów 

14.09.23 (czwartek)

godz. 18:00 – 19:00

ul. Kościelna przy nowym kościele

 

Składanie propozycji BG na rok 2024

Przy okazji dodam, że każdy z Was może osobiście, tak jak mój sąsiad Pan Wojtek, wysyłać propozycje do Budżetu Gminy, to ważne byście zgłaszali swoje uwagi, sugestie i propozycje. Nie jestem w stanie dotrzeć do każdego mieszkańca, dlatego tak mocno zachęcam Was do działania.

 

Jeśli uważasz, że przydałby się śmietnik na Twojej ulicy, chodnik, oświetlenie czy utwardzenie/naprawa drogi (płyt) śmiało wysyłaj wniosek.  Może masz inną propozycję? To Ty wiesz najlepiej co poprawi jakość życia w Twojej najbliższej okolicy.

 

  • Termin do 20 września 2023.
  • Propozycje możesz wypisać w komentarzu pod tym wpisem lub na mój e-mail: info@mojebezrzecze.pl, a ja przedłożę je w UG.
  • Wnioski można też złożyć osobiście lub wysłać do Urzędu Gminy.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

1 Komentarz

  1. Rfs
    13 września 2023    

    Moze udało by się by ten chodnik obejmował też ul. Herbaciana?

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody