Oliwia z Bezrzecza i jej piękna pasja

Czas na coś pozytywnego!

Z wielką przyjemnością prezentuję i chwalę Oliwię Matusiak z Bezrzecza. Pamiętam Oliwię gdy była jeszcze bardzo mała, gdy moja córa stawiała swoje pierwsze kroki wraz z Oliwią w gimnastyce artystycznej. Dziś Oliwia to piękna, młoda dama, która przepięknie rozkwitła tanecznie i jestem przekonana, że będzie o niej głośno!

Poznajcie Oliwię

 

 

Oliwia ma 13 lat i mieszka w Bezrzeczu, jest uczennicą 8 klasy PSP Bezrzecze. Oliwia od 3 lat uczęszcza do Szkoły tańca JOY DANCE w Szczecinie. Taniec to jej pasja. Trenerami Oliwii są Małgorzata i Roko Łuczak. Tańcu oddaje swoje całe serce i ciężko pracuje by osiągać sukcesy. Wciąż się szkoli, uczy i trenuje 4 dni w tygodniu po kilka godzin. Efekty swojej ciężkiej pracy prezentuje, podczas licznych występów tanecznych jak i konkursach.

 

 

Pokaż Talent 

W tej chwili Oliwia bierze udział w „Pokaż Talent” Pomorza Zachodniego na scenie 13 Muz. Jest finalistką Plebiscytu na etapie regionalnym. Walczy, aby dostać się do etapu wojewódzkiego, czego życzę jej z całego serca! Trzymajcie kciuki za Oliwię i mocno jej kibicujcie. 🙂

Finał plebiscytu „Pokaż Talent” [kliknij TU]

 

Mistrzostwa Świata 2019 PŁOCK

 

Mistrzostwa Polski KM IDO Ossa 2020

 

„Pokaż Talent”

 

Oliwia z trenerem

 

 

Brawo Oliwia!!!! 🙂

Życzę Ci samych sukcesów i idź przez życie tanecznym krokiem! 

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody