„Obudźmy Rysia” – koncert i bieg charytatywny

Bezrzecze – już nie raz pokazaliście, że wspólnie możemy zdziałać dużo. Już nie raz pokazaliśmy, że potrafimy pomagać.

 

 

31 maja 2017 mąż naszej Pani wicedyrektor Małgosi Bałuch – Ryszard, uprawiając kitesurfing na jeziorze Miedwie uległ wypadkowi i nadal pozostaje w śpiączce.

Podczas startu z brzegu szkwał poderwał Ryśka, co spowodowało, że przeleciał na wysokości 2 metrów i uderzył głową w drzewo. Od wypadku jest w śpiączce i nie ma z nim kontaktu. Już niebawem będzie wymagał koniecznej i bardzo drogiej rehabilitacji w jednym z ośrodków wybudzeń „śpiochów”. Szanse na wybudzenie są duże, niestety bez wsparcia finansowego, nie będzie to możliwe.

W jednej chwili zwykły podmuch wiatru odebrał mu możliwość cieszenia się życiem , rodziną, zniweczył ich plany i marzenia.

 

Koncert charytatywny w PSP Bezrzecze „Obudźmy Rysia” 

30 września 2017, Rada Rodziców, dyrekcja i grono pedagogiczne organizuje w naszej szkole festyn/koncert charytatywny, podczas którego odbędą się aukcje, kiermasze, licytacje i występy artystyczne naszych uczniów i zaproszonych gości.

Całkowity dochód z tego wydarzenia będzie przeznaczony na wybudzenie Rysia, który należy do szkolnej rodziny i jest wszystkim bardzo bliski.

Dyrekcja i nauczyciele będą bardzo wdzięczni za każdy dar serca, inicjatywę i wsparcie w postaci m.in. przedmiotów na aukcję, wypieków, potraw na kiermasz, itp. Już teraz możecie wszystkie dary przekazywać do wychowawców klas.

 

 

Datki na rehabilitację 

Podajemy również numer konta Caritas na które można wpłacać datki na dalsze leczenie i rehabilitację Rysia. W imieniu dyrekcji dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc, płynącą z serca. Bardzo prosimy o nią w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Darowizny można wpłacać do Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Nr zbiórki: 2017/798/OR

Nr konta: 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 z dopiskiem „Obudź Rysia”.

 

Wierzymy, że nie będziecie obojętni i wiemy, że można na Was liczyć! Już nie raz pokazaliśmy, że jesteśmy razem!

 

 

XII Ekumeniczny Bieg Charytatywny „Obudźmy Rysia”

 

Już teraz też zapraszam Was do biegu charytatywnego, który odbędzie się na Arkonce 08.10.2017  XII Ekumeniczny Bieg Charytatywny „Obudźmy Rysia”.

Szczegóły podam w późniejszym terminie. W tej chwili tworzy się plakat i doszlifowujemy szczegóły.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 

Starsze artykuły