Nowy dział: Rada Sołecka

soltys_tabDrodzy mieszkańcy!

 

Na naszej stronie powstał nowy dział: „Rada Sołecka”, który znajdziecie w menu na górze. Będziecie mogli sprawdzać czym zajmuje się sołtys i Rada Sołecka. Jakie problemy próbują rozwiązać dla mieszkańców Bezrzecza, jakie plany mają związane z poprawieniem wizerunku naszej miejscowości. Na bieżąco będziemy zamieszczać fotorelacje z imprez z mieszkańcami oraz z wszelkich ważnych wydarzeń.

 

W tym miejscu powinniśmy przybliżyć Wam osobę sołtysa oraz członków Rady Sołeckiej.

Sołtys Piotr Piosicki:

Na Uniwersytecie Szczecińskim zdobył wykształcenie wyższe prawnicze.
W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami unijnymi.
Od 5 lat pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w wydziale zajmującym się zarządzaniem funduszami unijnymi.

 

RADA SOŁECKA:

1) JAROSŁAW RZECHOWSKI – Mieszkaniec Bezrzecza od 25 lat. Zaangażowany w rozwiązywanie problemów mieszkańców. Ławnik w Sądzie Rejonowym w Szczecinie w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. W ostatnich wyborach samorządowych, kandydat do Rady Gminy Dobra.

2) KATARZYNA CIURZYŃSKA – Mieszkam w Bezrzeczu od 2008 roku. Jestem mamą dwójki dzieci – 4 letniego Stasia, który uczęszcza do punktu przedszkolnego w Bezrzeczu oraz 9 letniej Marianki, która jest uczennicą III klasy w naszej szkole. Jestem również Członkiem Rady Rodziców. Od 11 lat prowadzę wraz z mężem działalność gospodarczą. Prowadzę też z wielką pasją i zamiłowaniem stronę mojeBezrzecze.pl, która jest moim konikiem i moim trzecim dzieckiem.

3) WIESŁAW JANICKI – Wykładowca na jednej ze Szczecińskiej uczelni. Wraz z rodziną mieszka w Bezrzeczu od dobrych kilku lat. Przewodniczący Rady Rodziców w naszej szkole. Jest tatą Oli uczęszczającej do III klasy oraz Krzysia ucznia V klasy. Sprawy naszego Bezrzecza nie są mu obojętne.

4) RAFAŁ JAKACKI – Szczecinianin z urodzenia, Bezrzeczanin z wyboru. Promotor sportu i szeroko rozumianej aktywności. Współorganizator wielu wydarzeń sportowych w regionie m.in. bezpłatnej strefy sportowej Aktywny Szczecin organizowanej od 3 lat w wakacje na Jasnych Błoniach im. Jana Pawła II. Manager największego ośrodka sportowego w okolicy – Bene Sport Centrum.

5) Izabela Bochen (niebawem informacja o Izie)

6) Joanna Kantorska (niebawem informacja o Asi)

7) Barbara Szymczak (niebawem informacja o Basi)

 

 

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody