Nowe wiaty przystankowe w Wołczkowie

 

Już nieraz pisaliśmy o stanie naszych gminnych wiat.DSCF6406

Straszą, szpecą i stwarzają zagrożenie. Na szczęście trwają już wymiany wiat w gminie. Na cel wymiany wiat przystankowych przeznaczono kwotę 120.000 zł.

W pierwszym etapie zostały postawione już nowe wiaty w Dobrej. U naszych sąsiadów w Wołczkowie stoją już dwie nowe wiaty i muszę przyznać, że są bardzo ładne i świetnie komponują się z otoczeniem.

 

W kolejnych etapach wymienione zostaną zniszczone wiaty w pozostałych miejscowościach. Z niecierpliwością czekamy na wymianę wiat w Bezrzeczu.

 

Korzystając z okazji przyłączamy się po raz kolejny do apelu władz naszej gminy:

“Zwracam się z prośbą do mieszkańców gminy Dobra, którzy są lub byli świadkami niszczenia wiat przystankowych, o niezwłoczne telefoniczne zgłoszenie tego faktu na Policję (tel. 91 311 88 17) lub do Straży Gminnej w Dobrej (tel. 91 311 52 56).”

DSCF6407

Ja osobiście również podpisuję się pod tym apelem. To nasza gmina, jeśli chcemy mieszkać w czystym schludnym miejscu, dbajmy o nie i nie przymykajmy oka na objawy wandalizmu!

 

Kasia

 

 

Podobne wpisy

2 Komentarzy

  1. Misia
    23 lipca 2014    

    Bardzo fajne! Widoczna i bardzo potrzebna zmiana, czekamy na wymianę kolejnych bo są w stanie okropnym, np ta na pętli Bezrzecza. A ten plac na zdj za wiatą też w remoncie, fajnie że coś zmieniają!

  2. Anonim
    23 lipca 2014    

    Prawda, te wiaty wołały już o pomstę do nieba. Strach z niej skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.