Mikołajki w Bezrzeczu – fotorelacja

No! Kochani! Po raz kolejny nas nie zawiedliście! Uważam mikołajki w Bezrzeczu za udane!

Detektywistyczne Mikołajki 

img_1364Sala gimnastyczna w dniu wczorajszym zapełniła się małymi gośćmi i mam nadzieję, że wszystkie małe buzie były zadowolone. Mikołaj wydał 150 paczek, kilkanaście biletów do kina dla starszaków więc można stwierdzić, że dzieci było ok. 170!

 

W tym roku nasze dzieciaczki z grupą teatralną Wilk Art brały udział w interaktywnym przestawieniu. Pani detektyw oraz Św. Mikołaj musieli odnaleźć czarodziejski pył. Dzięki naszym małym pomocnikom udało się rozwiązać szereg skomplikowanych zagadek gdzie wszystko dobrze się skończyło, czarodziejski pył się odnalazł i dzieci na koniec mogły otrzymać prezenty.

Prócz detektywistycznych zagadek, był wielki dmuchaniec, który cieszył się dużym zainteresowaniem i dmuchany dart. Każde dziecko otrzymało drożdżówkę, soczek i oczywiście paczkę!

 

img_1440

 

W tym miejscu dziękuję naszym małym artystkom z SGA Szczecin za piękny pokaz z gimnastyki artystycznej! Tak samo jak w roku ubiegłym, tak i teraz pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem! Brawo dziewczynki i dziękujemy, że byłyście!

 

 

Powinnam teraz każdemu z osobna podziękować, bo bez pomocy wielu ludzi impreza ta, nie mogłaby się odbyć. Myślę sobie jednak, że teraz czekacie na zdjęcia, a na podziękowania przyjdzie czas. 🙂

 

Zapraszam do fotorelacji:

« 1 z 8 »

 

 

 

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 

Starsze artykuły