Mecz w Wołczkowie i gość specjalny!

Pamiętacie naszą wojowniczkę Victorię?

JESZCZE NIEDAWNO NIE MOGŁA CHODZIĆ. W SOBOTĘ ZAGRA W PIŁKĘ Z WB Wołczkowo Bezrzecze! 

Wizyta Victorii, której historią wszyscy żyliśmy. Ostatni mecz w tym roku na własnym boisku. W sobotę o godzinie 12 trzeba odwiedzić WB Arena w Wołczkowie.

Podczas sobotniego meczu z Aquilą Szczecin (początek o godz. 12) na trybunach ale także na boisku pojawi się Victoria Komada. Czteroletnia dziewczynka w swoim życiu przeszła już bardzo wiele. A słowo „przeszła” jest tutaj bardzo kluczowe. Bo to, co dla większości z nas jest czymś naturalnym, dla niej było ogromnym marzeniem. Co najważniejsze, marzeniem które się spełniło.

Victoria urodziła się ze zdeformowanymi nóżkami. Tylko bardzo kosztowna (ponad milion złotych) operacja mogła sprawić, że dziewczynka będzie mogła chodzić. Dzięki determinacji rodziców, wsparciu najbliższych oraz wielu innych darczyńców (środki zbierano także przy okazji meczu otwarcia WB Arena oraz innych imprez organizowanych przez klub Wołczkowo-Bezrzecze) dziewczynka spełniła swoje marzenie.

 

Rodzice wraz z Victorią spędzili w USA 9 miesięcy, podczas których przeprowadzono trzy operacje. Wiele bólu i cierpienia, następnie rehabilitacja i mozolna nauka chodzenia. Wszyscy byli pod wrażeniem jej żywotności, uporu, siły i pozytywnej energii. Bohaterka robiła tak ogromne postępy, że stała się twarzą Fundacji Paleya oraz ulubienicą Instytutu i prasy. Postępy zaskoczyły nawet samych lekarzy, bo dziewczynka wróciła do domu miesiąc wcześniej niż planowano.

Spełniło się marzenie Victorii. Może chodzić o własnych siłach, niebawem będzie biegać. A już w sobotę honorowo rozpocznie mecz w Wołczkowie. Dla kibiców WB to okazja, by zobaczyć jakie postępy uczyniła Victoria, a także by po raz ostatni w tym roku, zobaczyć domowy mecz naszego zespołu.

 

Mecz w Wołczkowie

W tym spotkaniu Wołczkowo-Bezrzecze (10. miejsce w tabeli) podejmie Aquilę Szczecin (12. miejsce). W ubiegłym sezonie WB wygrało u siebie 3:1, by w rewanżu ulec 1:2, ale to było rok tematu. Patrząc w teraźniejszość, w minionej kolejce goście sensacyjnie zremisowali z liderem Arkonią Szczecin 2:2. Z kolei nasz zespół pragnie przerwać serię niepowodzeń. WB nie wygrało w siedmiu ostatnich meczach. Właśnie w takich chwilach poznaje się prawdziwego kibica.

Bądź prawdziwym kibicem, przyjdź na prawdziwy mecz. Zobacz prawdziwe emocje i zjedz kiełbaskę z grilla. Prawdziwą kiełbaskę.

09.11.2019 (sobota) godzina 12:00

Stadion WB Arena w Wołczkowie

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody