Masztu przy ul. Górnej nie będzie.

Powracam do tematu masztu telefonii komórkowej, który miałby powstać w Bezrzeczu. Dla przypomnienia możecie zerknąć do wpisu [kliknij TU]

 

Chciałam wszystkich mieszkańców uspokoić.

Masztu nie będzie!

 

Gmina przychyliła się do stanowiska Rady Sołeckiej i do Waszych negatywnych głosów. Urząd Gminy Dobra wydał decyzję odmowną dla budowy 40 metrowego masztu telefonii komórkowej przy ul. Górnej, w bliskim sąsiedztwie boiska gminnego i placu zabaw.

To dobra decyzja i mam nadzieję, że jeśli okaże się, że maszt będzie musiał stanąć w Bezrzeczu, to będzie to miejsce uwzględniające architekturę krajobrazu i tak jak teraz, uwzględniając opinię mieszkańców.

Podobne wpisy

3 Komentarzy

 1. osa
  17 marca 2018    

  Nic nie ginie w przyrodzie nie będzie na Górnej ? bardzo dobrze ! A ja się pytam co to za kwiatek wyrósł między ulicami Bukszpanowa , Korzenna, Holenderska ? Spójrzcie na mapkę podziału nieruchomości w gminie a konkretnie na działkę 44/2 niech mnie diabli jeśli to oznaczenie, które jest tam umieszczone nie oznacza masztu telefonii GSM! Czyli tak , idą wybory i pani Dera wspaniałomyślnie nie wydaje zgody na ul Górnej a po wyborach uszczęśliwi mieszkańców wyżej wym. ulic! W samym środku osiedla !!!

 2. osa
  17 marca 2018    

  Przepraszam pomyłka wkradł się błąd w komentarzu z 17 marca, nie 44/2 a działka 921 /921/

 3. Anonim
  2 sierpnia 2019    

  Chyba jednak będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody