Mamy dość! Domagamy się remontu Górnej!

Dziury, dziury, dziury, dziury, dziury, dziury!
Wiem, że macie dość Górnej i dziur. Sytuacja staje się mało zabawna i zaczynamy się wszyscy denerwować i irytować.

 

Powiat nie ma pieniędzy na remont jednej z najważniejszych dróg, nie ma na łatanie dziur i co najśmieszniejsze, brakuje nawet słupków drogowych i co teraz? Będziemy kleić plasteliną? No ale na taką ilość plasteliny też trzeba mieć pieniądze…..

To może jakaś zrzutka na masę bitumiczną?

 

 

 

Cóż mogę Wam powiedzieć? Tylko tyle, że Magdalena Zagrodzka moja znajoma, mieszkanka Mierzyna i Radna Powiatu Police interweniuje i naciska gdzie tylko może. Z tego co wiem to nawet w minioną sobotę kontaktowała się z pracownikami powiatu, by zabezpieczyli jedną z większych dziur w nawierzchni. Faktycznie dziurę zasypano piachem, ustawiono słupek, ale pojawiły się kolejne gigantyczne wyrwy…..

Ja mogę Wam tylko obiecać, że jak tylko zauważę, dowiem się o kolejnej dziurze będę pisać, będę zamieszczać zdjęcia, będę zgłaszać komu trzeba, by jak najszybciej zabezpieczyli te niebezpieczne wyrwy. Tylko czy to tak powinno wyglądać?

My już mamy dość i domagamy się remontu Górnej!

1 Komentarz

  1. Stefan
    30 stycznia 2018    

    Też dzwoniłem w piątek w sprawie tej największej dziury. Niestety miła Pani powiedziała, że nie ma kogo wysłać, bo nie mają żadnej firmy do tego celu, ani też żadnego wolnego swojego pracownika… I, że zabezpieczą po weekendzie. Wygląda na to, że dopiero interwencja radnej sprawiła, że dziurę zabezpieczono w niedzielę. Dodatkowo dowiedziałem się, że organizują przetarg, który rozstrzygnie się, o ile dobrze pamiętam, 8 lutego. Pozostaje czekać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 

Starsze artykuły