Magdalena Zagrodzka kandydatka na wójta gminy Dobra

W ubiegłym tygodniu nasz lokalny, gminny świat obiegła informacja, iż mamy trzeciego kandydata na stanowisko wójta Gminy Dobra.

 

Magdalena Zagrodzka, radna Powiatu Polickiego, mieszkanka Mierzyna potwierdziła swój udział w jesiennych wyborach samorządowych.

 

Cóż można powiedzieć o Pani Magdalenie? Znam ją osobiście i darzę ją zaufaniem oraz sympatią.  Oto kilka faktów dotyczących tejże kandydatki:

 

 • Od 19 lat mieszka w Mierzynie z mężem i synem.

 

Działalność samorządowa:

 • 2002 – 2006 – Radna sołectwa Mierzyn.
 • 2006 – 2010 – Radna gminy Dobra – zastępca przewodniczącego komisji oświaty, kultury, zdrowia i opieki społecznej.
  2010 – 2014 – Radna sołectwa Mierzyn.
  2014 – 2018 – Radna powiatu Polickiego (uzyskała największy wynik poparcia od czasu powstania powiatów). Przewodnicząca komisji promocji, rozwoju, sportu i turystyki, z-ca przewodniczącego komisji zdrowia, bezpieczeństwa, pomocy społecznej i polityki rodzinnej.

 

Działalność społeczna:

 • Prezes stowarzyszenia „My w gminie Dobra”, które zajmuje się działalnością społeczną i charytatywną.
 • Wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

 

Doświadczenie zawodowe:

 • Podinspektor w wydziale promocji i informacji w starostwie powiatowym w Policach.
 • Kierownik działu promocji w urzędzie gminy Nowe Warpno.
 • Obecnie pracuje w Polskich Terminalach S.A.

 

Dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że Pani Magdalena jest społecznikiem i działa dla innych. Po części utożsamiam się z nią gdyż i ja mam w sobie gen społecznika. 🙂 Kilkakrotnie współpracowałyśmy, przy różnych akcjach i mam przeczucie, że jeśli wygra w jesiennych wyborach, to będzie dobrym wójtem.

 

Pani Magda pomagała nam w organizacji różnych akcji, m.in. sprzątania Bezrzecza w edycji II [link] oraz edycji III [link], a także biegów charytatywnych dla Victorii [link] oraz „Kajtusia” [link]. Była również organizatorką Balu Charytatywnego dla Frani [link] oraz Victorii [link].

 

Przypomnę tym co nie wiedzą lub nie pamiętają: obecna wójt Teresa Dera po raz kolejny będzie kandydować na to stanowisko. Drugim kandydatem jest mieszkaniec Dobrej, Radny Gminy Dobra pan Mariusz Lindner. Magdalena Zagrodzka zatem jest już trzecią propozycją.

 

Zachęcam Was do zapoznania się ze wszystkimi trzema kandydatami, a przede wszystkim do udziału w wyborach. Odpowiedzcie sobie sami czy potrzebujemy zmian? Czy kandydaci na wójta spełniają Wasze oczekiwania? Dobrze jest zawsze mieć swoje zdanie.

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

1 Komentarz

 1. Romek
  13 lipca 2018    

  kazda/kazdy tylko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee DERA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.