Magdalena Zagrodzka kandydatka na wójta gminy Dobra

W ubiegłym tygodniu nasz lokalny, gminny świat obiegła informacja, iż mamy trzeciego kandydata na stanowisko wójta Gminy Dobra.

 

Magdalena Zagrodzka, radna Powiatu Polickiego, mieszkanka Mierzyna potwierdziła swój udział w jesiennych wyborach samorządowych.

 

Cóż można powiedzieć o Pani Magdalenie? Znam ją osobiście i darzę ją zaufaniem oraz sympatią.  Oto kilka faktów dotyczących tejże kandydatki:

 

 • Od 19 lat mieszka w Mierzynie z mężem i synem.

 

Działalność samorządowa:

 • 2002 – 2006 – Radna sołectwa Mierzyn.
 • 2006 – 2010 – Radna gminy Dobra – zastępca przewodniczącego komisji oświaty, kultury, zdrowia i opieki społecznej.
  2010 – 2014 – Radna sołectwa Mierzyn.
  2014 – 2018 – Radna powiatu Polickiego (uzyskała największy wynik poparcia od czasu powstania powiatów). Przewodnicząca komisji promocji, rozwoju, sportu i turystyki, z-ca przewodniczącego komisji zdrowia, bezpieczeństwa, pomocy społecznej i polityki rodzinnej.

 

Działalność społeczna:

 • Prezes stowarzyszenia „My w gminie Dobra”, które zajmuje się działalnością społeczną i charytatywną.
 • Wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

 

Doświadczenie zawodowe:

 • Podinspektor w wydziale promocji i informacji w starostwie powiatowym w Policach.
 • Kierownik działu promocji w urzędzie gminy Nowe Warpno.
 • Obecnie pracuje w Polskich Terminalach S.A.

 

Dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że Pani Magdalena jest społecznikiem i działa dla innych. Po części utożsamiam się z nią gdyż i ja mam w sobie gen społecznika. 🙂 Kilkakrotnie współpracowałyśmy, przy różnych akcjach i mam przeczucie, że jeśli wygra w jesiennych wyborach, to będzie dobrym wójtem.

 

Pani Magda pomagała nam w organizacji różnych akcji, m.in. sprzątania Bezrzecza w edycji II [link] oraz edycji III [link], a także biegów charytatywnych dla Victorii [link] oraz „Kajtusia” [link]. Była również organizatorką Balu Charytatywnego dla Frani [link] oraz Victorii [link].

 

Przypomnę tym co nie wiedzą lub nie pamiętają: obecna wójt Teresa Dera po raz kolejny będzie kandydować na to stanowisko. Drugim kandydatem jest mieszkaniec Dobrej, Radny Gminy Dobra pan Mariusz Lindner. Magdalena Zagrodzka zatem jest już trzecią propozycją.

 

Zachęcam Was do zapoznania się ze wszystkimi trzema kandydatami, a przede wszystkim do udziału w wyborach. Odpowiedzcie sobie sami czy potrzebujemy zmian? Czy kandydaci na wójta spełniają Wasze oczekiwania? Dobrze jest zawsze mieć swoje zdanie.

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

7 Komentarzy

 1. Romek
  13 lipca 2018    

  kazda/kazdy tylko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee DERA.

 2. Aldona Zara
  30 sierpnia 2018    

  – Statystycznie dwa razy droższe niż w reszcie kraju – takie są według prezesa Wód Polskich ceny za wodę i odbiór ścieków w naszym województwie. Prezes przyjechał do Szczecina, by ogłosić, że jako nowy nadzorca taryf zupełnie tego nie rozumie i apeluje do mieszkańców o zwrócenie uwagi na ten problem.
  JAK TO ZMIENIĆ?

 3. mis
  1 października 2018    

  kogo reprezentuje Po PIS czy PSL czy moze PZPR

 4. Bezrzeczanin
  15 października 2018    

  Nie jestem entuzjastą aktualnej polityki pani Dery, chyba trochę się wypaliła, ale ta pani przynajmniej nigdzie nie przefrunie. Pani Magdaleny Zagrodzkiej nie znam. Dzisiaj jest bezpartyjna a jutro obudzimy się przedstawicielem którejś z partii, oby nie PIS. Sam portal też przestaje być obiektywny skoro prowadzony jest prze kandydata…

  • Redakcja
   16 października 2018    

   No tak wyszło, że z racji, iż udzielam się właśnie poprzez mojego BLOGA dla społeczności lokalnej, że postanowiłam kandydować na radną gminy Dobra. Chciałam też zauważyć, że mimo całego tego wyborczego zamieszania, chronię swoją stronę. To , że zamieszczam informację, że kandyduję, to chyba normalne. Na swoim blogu dziwne byłoby gdybym tego nie zrobiła. 😉

  • Szczecinianin
   29 października 2018    

   A niby dlaczego miałaby wstępować do jakieś partii? A już szczytem buty, arogancji i warcholstwa byłoby przystąpienie do partii złodziei z PO, czemu wyraz dali Polacy głosując w ostatnich 4. wyborach w większości na PIS. O tym proszę pamiętać Szanowny Panie, nim znów Pan zaczniesz kontestować wolę wyborców w wolnych i demokratycznych wyborach.

 5. Maciej
  19 października 2018    

  Jakie są Pani plany inwestycyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.