Korzenna bez przejazdu do Doliny Słońca

Jeśli jeszcze ktoś z Was się nie zorientował informuję, iż jadąc ulicą  od Zaściankowej/Bukszpanową/Korzenną w stronę Cynamonowej, to do głównej ulicy na Górnej (na wysokości Biedronki) nie dojedziesz. To samo tyczy się drugiej strony od Biedronki w stronę osiedla do Doliny Słońca, nie ma szans na przejazd autem.

 

Rozpoczął się kolejny etap budowy kanalizacji deszczowej. Przedmiot inwestycji realizowany jest w ramach zadania pn. „Bezrzecze rozbudowa kanalizacji deszczowej”.  Prace rozpoczęto trochę później, miało to związek z awarią istniejącego rurociągu kanalizacji deszczowej przebiegającego na tyłach prywatnych posesji przy ulicy Cynamonowej. Sytuacja została już opanowana, a planowana rozbudowa kanalizacji deszczowej w końcu mogła się rozpocząć.

 

Utrudnienia w ruchu 

Dowiedziałam się od panów z placu budowy, iż utrudnienia mogą trwać około 2 miesięcy ale zapewnili, że mieszkańcy domów jednorodzinnych położonych przy ul. Korzennej i Cynamonowej będą mieli zapewniony dojazd do swoich posesji. Czasami jednak może wystąpić taka sytuacja, iż wjazd na posesję jedynie będzie ograniczony na jeden lub dwa dni, wówczas samochody będzie trzeba pozostawić przed domem. Takie sytuacje będą Wam na pewno wcześniej zgłaszali panowie z placu budowy.

 

 

Zamieszczam mapki poglądowe z objazdami:

Na niebiesko zaznaczyłam ślepą/dojazd tylko do posesji na ulicy Cynamonowej i Korzennej.

Na żółto objazd przez Cynamonową/Anyżkową/Tymiankową/Miętową/Zaściankową aż do ulicy Bukszpanowej i Korzennej od strony wjazdu na osiedle do Doliny Słońca.

Na czerwono odcinek zamknięty, uniemożliwiający przejazd na ul. Korzennej.

 

 

Zakres prac obejmuje m.in. :

– wyznaczenie tras i punktów wysokościowych,

– prace ziemne,

– roboty montażowe na sieci kanalizacji deszczowej,

– roboty rozbiórkowe dla robót sieciowych,

– odtworzenie powierzchni.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Usługowe STARKAN Pardus Marcin

Wartość inwestycji – 1 795 800,00 zł brutto

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody