Kino pod chmurką w Dobrej

Jesteś już po urlopie? Nie wiesz jak spędzić piątkowy wieczór?

 

Podpowiadam! Kino pod chmurką!

Lubię takie akcje, podobają mi się takie inicjatywy i zachęcam do udziału.

Seanse będą odbywały się w każdy piątek od 27 lipca do 1 września. Podczas tegorocznego lata, na boisku przy ul. Sportowej 7 w Dobrej odbędzie się aż osiem projekcji, na które wejdziecie za darmo. Parking znajduje się tuż przed boiskiem. Filmy oglądać będzie można siedząc na ławeczkach. Myślę, że można zabrać wygodniejszy sprzęt np. leżaki. 🙂 W przypadku chłodniejszych wieczorów warto zabrać ze sobą koce lub cieplejszą odzież.

 

Kolejność filmów na pierwsze dwa tygodnie

27.07.2018 godz. 21:00

„Wesele w Sorrento” – Komedia romantyczna, koprodukcja europejska, Występują: Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Reżyseria: Susanne Bier.

„Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

 

03.08.2018 godz. 21:00

„Sugar Man” – Muzyczny, Szwecja, Wlk. Brytania, Występują : Sixto Rodriguez, Stephen “Sugar” Segerman, Reżyseria:Malik Bendjelloul

Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym… nikt nie słyszał.

 

Boisko ul. Sportowa 7, Dobra

od 27.07.18 w każdy piątek do 01.09.18

 

Kino letnie współfinansowane jest z Budżetu Obywatelskiego gminy Dobra. Na projekt „Kino Letnie” mieszkańcy Dobrej oddali 174 głosy.

Szczegółowe informacje na wydarzeniu fb [link]

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.