Kiermasz Świąteczny dla Mai w PSP Bezrzecze

Drodzy rodzice, znajomi i sąsiedzi.

Działam w Radzie Rodziców i na ostatnim zebraniu poruszyliśmy temat kiermaszu świątecznego w naszej szkole dla Mai. Ostatnio o Majce pisałam i wiele osób już się zaangażowało w pomoc dziewczynce. [kliknij TU]

Kiermasz świąteczny w naszej szkole odbywa się co roku, ale ze względu na Maję łączymy wszystkie siły. Społeczność Bezrzecza przyłącza się do zbiórki pieniędzy dla Majki na kosztowne leczenie.

Nauczyciele, uczniowie, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS Bezrzecze, Rada Sołecka Bezrzecze i Rada Rodziców działamy razem! Kiermasz odbędzie się 14.12.2018, (szczegóły wkrótce).

 

Loteria Fantowa

Rada Rodziców będzie organizować loterię i dlatego bardzo Was proszę o wszelkie gadżety, fanty, rzeczy, które możecie przekazać na loterię! Zbiórka trwa do 9.12.2018. Wszystkie rzeczy prosimy przynoście do swoich klas/wychowawców.

Ciasta

Poszukujemy chętnych do upieczenia ciast i przekazanie ich na kiermasz świąteczny. Wszystkich chętnych do słodkich wypieków proszę o kontakt info@mojeBezrzecze.pl lub do wychowawców klas.

Ozdoby świąteczne

Można też wykonać ze swoim dzieckiem ozdobę świąteczną np. stroik na stół, bombkę, stroik do zawieszenia, łańcuch na choinkę. Rękodzieło również będziemy sprzedawać na kiermaszu, a całkowity dochód zostanie przekazany dla naszej byłej uczennicy.

 

Przekażcie dalej i zachęcam do przyłączenia się do naszej wspólnej akcji! 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

1 Komentarz

  1. Josefina
    16 listopada 2018    

    Zawsze kiedy wydaje się ze jest coś bardzo trudnego, wręcz nieosiągalnego ,znajdują się wspaniali ludzie którzy mówią damy radę ,pomożemy, będzie dobrze . W takich momentach naprawdę dostaje się takiego napędu i wiary w sukces, który decyduje o jakości życia tego dziecka. Jesteście WIELCY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.