Już w tą sobotę sprzątamy Bezrzecze!

Już w tą sobotę sprzątamy Bezrzecze!

 

Wspólnie posprzątajmy Bezrzecze” – IV edycja 

11.05.2019 godz. 10:00

zbiórka przy boisku gminnym (przy Stokrotce)

 

Zapraszamy dzieci z PSP Berzrzecze

Szkolna ekipa z III edycji 🙂

 

Każde dziecko, które w ten dzień włączy się czynnie w akcję sprzątania, otrzyma w szkole ocenę celującą z przyrody/biologii za „Aktywne działania na rzecz środowiska”. Jeśli dziecko przyjdzie samo bez rodzica bardzo proszę o pisemną zgodę rodzica i przekazanie jej na akcji sprzątania.

 

 

 

 

Bezrzecze to przepiękne miejsce i dlatego zasługuje na to by o nie zadbać. Nie jeden z Was powie, że sprzątanie należy do kogoś innego, może i racja ale nie wnikajmy w to, po prostu zbierzmy się, poświęćmy jedną sobotę i uprzątnijmy to nasze Bezrzecze!

 

Co zapewniamy:

Gmina w ten dzień dostarczy kontener na śmieci oraz worki i rękawice, za które dziękujemy! Jeśli chcesz zabrać swój sprzęt to nie ma problemu! Im więcej worków tym lepiej. Do niektórych śmieci ciężko się dostać, więc wszelkiego rodzaju narzędzia ogrodnicze typu grabie – mile widziane! Zapewniamy też dobry humor i mam nadzieję, że pogodę! 🙂

Będzie też, po raz kolejny, pan Damian z Bezrzecza i jego niezawodny pojazd, który pomorze zebrać worki ze śmieciami!

 

Gdzie sprzątamy:

Trzy poprzednie akcje sprzątaliśmy las po drugiej stronie szkoły oraz podczas ostatniej edycji teren za Stokrotką i Biedronką. Robiłam ostatnio rekonesans i obierzemy kurs na ul. Parkową gdzie pobocza straszą i błagają o posprzątanie. Wybierzemy się też wzdłuż ul. Kościelnej wejdziemy w każdy zakamarek. W tym roku również postaramy się przesortować śmieci.

 

Czekam też na info od Was, może wiecie gdzie jest brudno? 

Wydarzenie na FB [kliknij TU]

Jeśli ciałem i duszą utożsamiasz się z miejscem w którym mieszkasz, zapraszam! 

Staw w lesie na końcu ul. Kościelnej

 

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody