Już jutro biegniemy dla Kajtka!

Buty biegowe przygotowane, dresy wyprasowane, dobry humor zapakowany do plecaka? 😉

To już jutro biegniemy dla Kajtka! Zapraszam wszystkich chętnych do tego pięknego biegu. Jutro na Arkonce zrobi się niebiesko! Tak, tak – NIEBIESKO.

Dlaczego niebieski? Bo kolor niebieski, to kolor niewinności, nadziei, a także kolor dla chłopców, ponieważ na autyzm cierpi znacznie więcej chłopców niż dziewczynek. Dzieci autystyczne czasem nazywane są dziećmi spod szklanego klosza. Dlatego jeśli zobaczycie coś niebieskiego to nie bez przyczyny.

Przypomnę dla kogo biegniemy:

 

To jest Kajetan. Bohater naszego biegu. To dla niego biegniemy, jemu pomagamy. Autyzm to wielkie wyzwanie, ale to również radość i marzenia. Żeby Kajtuś mógł się prawidłowo rozwijać, musi regularnie bardzo ciężko pracować. To znacznie trudniejsze, niż przygotowanie do maratonu. Jego życie jest jak nieustanne „ultra”. Dobrze, że są ludzie, którzy wiedzą, jak mu pomóc. My też możemy go wesprzeć. Wystarczy, że zrobimy to, co większość z nas lubi: pobiegniemy 5 km, a wcześniej wrzucimy parę złotych do puszki.

 

 

 

To już jutro!!! 

Niedziela 22 kwietnia 2018 r.,
start godz. 15.00 przy wejściu na „Kąpielisko Arkonka”
XIII Ekumeniczny Bieg Charytatywny

 

 

 

 

Po biegu przewidziane ognisko. Kiełbasa we własnym zakresie! 

 

Pamiętajcie, że dojazd do parkingu przy Arkonce jest niemożliwy dlatego wyjdźcie z domu 15 min wcześniej. Najlepiej auta zostawiajcie przy Netto Arena ul. Szafera lub w bliskim sąsiedztwie jednostki wojskowej. 

 

Do zobaczenia na biegu! 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.