Jedno dziecko – jedno drzewo. Upamiętnij narodziny swojego dziecka!

UWAGA mieszkańcy Bezrzecza i Wołczkowa!

Bardzo ciekawa akcja!!!! Poszukiwani szczęśliwi posiadacze maluszków urodzonych od stycznia do końca sierpnia tego roku! 🙂

 

„JEDNO DZIECKO – JEDNO DRZEWO”

 

Nadleśnictwo Trzebież we współpracy z Gminą Dobra zachęcają wszystkich rodziców dzieci urodzonych od stycznia do końca sierpnia 2019 r., do wzięcia udziału w akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”. W jej ramach, na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, odbędzie się uroczyste sadzenie drzew, upamiętniających narodziny każdego z dzieci. Na drzewach pojawią się pamiątkowe tabliczki z imionami małych mieszkańców Gminy.

 

 

Głównym celem Akcji jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców chcących upamiętnić narodziny swoich dzieci urodzonych w 2019 roku, w roku w którym Lasy Państwowe obchodzą jubileusz 95-lecia istnienia.

 

Kiedy i gdzie?

Uroczystego posadzenia drzew gatunku lipa drobnolistna i dąb szypułkowy dokonać będą mogli sami rodzice – przy pomocy pracowników Nadleśnictwa Trzebież. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 r., na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, przy ul. Zwierzynieckiej 1. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11:00.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

ul. Zwierzyniecka 1, Dobra

26.10.2019 godz. 12:00

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w akcji, rodzice dzieci powinni w terminie do 7 października 2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy Dobra lub Nadleśnictwa Trzebież złożyć specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy. Wypełnione i podpisane zgłoszenia można również przesłać na adres mailowy: trzebiez@szczecin.lasy.gov.pl.

 

Głównym celem Akcji jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców chcących upamiętnić narodziny swoich dzieci urodzonych w 2019 roku, w roku w którym Lasy Państwowe obchodzą jubileusz 95-lecia istnienia.

 

 

Formularz zgłoszeniowy: pobierz [kliknij TU]

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: pobierz [kliknij TU]

Oświadczenie dotyczące utrwalenia i rozpowszechniania wizerunku uczestnika akcji: pobierz [kliknij TU]

Regulamin akcji: pobierz [kliknij TU]

Wypełnione i podpisane zgłoszenia można również przesłać na adres mailowy: trzebież@szczecin.lasy.gov.pl

Zgłoszenia przyjmowane do 07.10.2019! 

 

 

Zachęcam do udziału!

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

1 Komentarz

  1. Rafał
    3 października 2019    

    W adresie maila do nadleśnictwa jest błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody