Górna do natychmiastowego remontu – kolejne dziury!

Górna do natychmiastowego remontu

Miałam już nic nie pisać o Górnej, o dziurach, o chodnikach, ale nie mogę….. Nie mogę nic nie pisać, jeśli tu mieszkam, jeśli widzę co się dzieje, jeśli piszecie do mnie, no po to właśnie stworzyłam tą stronę, by pisać, pokazywać, informować i byśmy wspólnie mogli „pogadać”, ponarzekać, pochwalić ale w tym przypadku chwalić nie ma kogo!

Kochany powiecie, Panie Starosto zapraszamy do Bezrzecza na ul. Górną, proszę zerknąć na jedną najważniejszych dróg przelotowych. Nie będę pisać, że cała droga powiatowa od Bezrzecza do Dobrej jest do wymiany, bo skupiam się na miejscu gdzie mieszkam i żyję, dlatego zgłaszam ul. Górna do natychmiastowego remontu, do natychmiastowej operacji.

Zapraszam na spacer

Nie chcemy słyszeć, że powiat nie ma pieniędzy, bo ogrania nas nerwowy śmiech. Panie Starosto ul. Górną idą dzieci do szkoły, zapraszam Pana na wspólny spacer o 7:30 gdy odłamki asfaltu lecą na wąski chodnik, zapraszam na spólny spacer w czasie opadów deszczu, gdy przechodnie ochlapywani są od stóp do głów. Zapraszam na spacer by zobaczył Pan jak kierowcy wpadają w dziury i niszczą koła.

Ile razy jeszcze trzeba pisać o bezpieczeństwie? Ile razy trzeba pisać o tym, że płacimy podatki? Ile razy trzeba wklejać zdjęcia? Ile razy trzeba zadawać pytania „Co musi się wydarzyć?”

No ile razy?

 

My sami?

Może My SAMI powinniśmy zakasać rękawy i zrobić remont tej drogi, by czuć się bezpieczniej? O! Może zbiórka na Remont drogi powiatowej? To dopiero by było!

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

6 Komentarzy

 1. M.
  5 lutego 2018    

  Dziwny, tandetny sposób naprawiania dziur. Miałam okazje trochę ostatnio pozwiedzać i jakoś po niemieckiej stronie nawet w malutkich wsiach drogi gładkie i bez dziur …a u nas tak nie można? ? Może nauczmy się od nich sposobu naprawiania ubytków w drodze 🙂

 2. Jan
  5 lutego 2018    

  Ja z kolei przez ferie przejechałem pół Polski i wielu gminach drogi wyglądają dużo lepiej niż u nas. Inne wsie niby małe, mniej zaludnione a drogi bezpieczne bez takich dziur, wyrw …może pani wójt należy wreszcie te nasze drogi porządnie wyremontować tak jak ludzie na to zasługują. …w końcu mieszkańców którzy płacą podatki jest spora grupa.

  • Ja
   6 lutego 2018    

   Ta droga Panie Janie nie należy do gminy… Gdyby tak było to z pewnością dawno byłoby po temacie…

 3. Ja
  6 lutego 2018    

  Swoją drogą musimy się „skrzyknąć” i bardzo mocno domagać się tego remontu, ponieważ jak widać powiat nie traktuje nas poważnie… Może skarga do wyższej instancji..jest w stanie nam pomóc.. Trzeba generalnie coś wspólnie zrobić, w przeciwnym wypadku niedługo nie będzie mieli po czym jeździć.. Szczerze mówiąc wstyd jest również zapraszać gości…parę kilometrów od granicy trzeci świat…
  Pozdrawiam Panią redaktor i życzę dużo cierpliwości i dużo siły w tej nierównej walce..

  Ps. Żeby Powiat do tej pory nie miał ekipy od doraźnego łatania dziur to już jest prawdziwy skandal!!!!! Kto tymi biednymi ludźmi tam zarządza…???!!!

 4. Ewa
  6 lutego 2018    

  Popieram wcześniejsze wypowiedzi …niestety wstyd gości zaprosić :/

 5. Karolina
  6 lutego 2018    

  No właśnie…Modra to jedna sprawa (temat ten pozostawie bez komentarza, bo nie mam ochoty się kolejny raz delikatnie mówiąc „denerwować”).Ale dlaczego nie można wyremontować Górnej? Czy remont Modrej to jakiś warunek konieczny, który musi zostać spełniony żeby ruszyć z remontem Górnej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.