Festyn Rodzinny II edycja – fotorelacja

Festyn Rodzinny już za nami!

Powiem Wam, że jak się obudziłam w sobotę rano i zobaczyłam co się dzieje za oknem miałam ochotę uciec! 🙂 Festyn miał się rozpocząć o 13:00, a deszcze praktycznie do 13:00 nie przestawał padać. Jednak jak już wystartowaliśmy nagle się przejaśniło i ktoś tam na górze zakręcił kurek!

 

Mimo tej dziwnej pogody, długiego weekendu znowu nie zawiedliście! Dziękujemy, że byliście i bawiliście się z nami!  W tym roku postawiliśmy na konkursy wyłącznie dla dzieci, bo to one są najważniejsze 🙂 Prócz konkursów odbył się pokaz Brazylijskiej sztuki walki Capoeira. W programie był też pokaz tresury psów, w wykonaniu „Psiej farmy” i znakowanie rowerów przez naszych policjantów z komisariatu Mierzyn.

 

Niewątpliwą atrakcją drugiej edycji Festynu Rodzinnego była dwutorowa sześciometrowa ścianka wspinaczkowa, na której to uczestnicy mogli spróbować swoich sił we wspinaczce na sztucznej ściance. Ponadto najmłodsi mieszkańcy Bezrzecza mogli skorzystać ze „Wspinaczkowych Zamków dmuchanych” w dwóch wersjach dla najmłodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Zorganizowaliśmy kilka konkursów i mamy nadzieję, że dzieci zadowolone z nagród.

 

Naturalnie nie zabrakło domowych wypieków, napoi oraz dań z kuchni polowej. Każdy degustator domowych wypieków, waty cukrowej oraz popcornu z magicznej maszyny, która nieustanie produkowała nowe ziarna, wspomógł organizację grudniowych „Mikołajek w Bezrzeczu” na ten cel zebraliśmy ponad 840 zł. Starostwo Powiatowe Police wspomogło nas finansowo, a patronat medialny nad tą imprezą objęła gazeta Tygodnik Policki i portal GminaDobra.info.  Bez sponsorów nie byłoby ścianki wspinaczkowej, która okazała się hitem, nie byłoby dmuchańców! Zamek Książąt Pomorskich przekazał nagrody rzeczowe dla dzieci, które brały udział w konkursach, wielkie dziękujemy!!!

Bardzo ale to bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że takie atrakcje pojawiły się na naszym gminnym boisku! Dziękujemy!

 

fot. GminaDobra.info

Nadmienię, iż „Festyn Rodzinny 2” został zorganizowany przez Radę Sołecką Bezrzecze. Festyn był po to byśmy się integrowali, by nasze dzieci się dobrze bawiły. Niestety znalazły się osoby które nie do końca wiedziały gdzie są i po co są. To miała być jedynie dobra zabawa. My, to znaczy Ci, którzy to zorganizowali, jesteśmy tak samo jak Wy mieszkańcami Bezrzecza i robimy to dla Was, dla sąsiadów, dla znajomych, dla swoich rodzin. Każdy z nas, na co dzień zajmuje się czymś innym, ma swoją pracę i zajęcia ale dodatkowo jesteśmy też takimi „wariatami” bezrzeczańskimi gdzie chcemy robić coś dla innych, jedynie za dobre słowo i uśmiech. Dlatego uśmiechajmy się do siebie i bądźmy dla siebie mili. 🙂

Jeśli coś poszło nam niezdarnie lub gdzieś się pomyliliśmy to wybaczcie! Jesteśmy tylko ludźmi i za rok będzie już tylko lepiej! 🙂

 

 

Zapraszam do galerii:

« 1 z 8 »
Podobne wpisy

1 Komentarz

  1. Mariusz Lindner
    20 czerwca 2017    

    Ścianki wspinaczkowe, zamki to wszystko można zorganizować, ale moim zdaniem liczy się zaangażowanie, pasja i serce dla ludzi, dlatego też moim zdaniem konkursy „Wyścig kangurków”,” Hula hop” i „Strong kid’s”, jest tym co tę inicjatywę wyróżnia… Brawa dla Sołtysa i Rady Sołeckiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.