Ekipa modelarska zapuszcza korzenie w Bezrzeczu

W naszym Bezrzeczu ekipa modelarska już na dobre zapuszcza korzenie. Dwa spotkania za nami i widać, że powstaje super grupa!

 

 

Możesz jeszcze dołączyć do zespołu. Nie ważne czy masz 6 lat, 17 czy 40 lat, to zajęcia dla każdego, małego i dużego, dla chłopaka i dziewczyny!

Zajęcia są cykliczne i będą odbywać się co dwa tygodnie, w soboty, zawsze 3 godziny.

START: 17.10.2020 godz. 15:00-18:00
MIEJSCE: GCKiB ul. Koralowa 61C w Bezrzeczu.

Wstęp: 55 zł

 

Na kolejnych zajęciach (17.10.2020) będzie gość specjalny. Modelarz i kolekcjoner figurek. Opowie trochę o swojej pasji i grze strategicznej wokół, której obracają się warsztaty: Warhammer 40.000. To z tej gry pochodzą wszystkie modele i figurki, które są składane i malowane podczas warsztatów.

 

 

Chcemy wprowadzić młodsze pokolenie w hobby, które nam przyświeca i dodaje dużo radości i satysfakcji.
Cel jest taki, aby dzieciaki, podczas warsztatów kolekcjonowały figurki z konkretnego zakonu z tej gry. Jak każdy uzbiera dostatecznie dużą armię, to będę mógł pokazać im jak gra się w taką strategię (to również podczas warsztatów). Gra polega na zdobywaniu celów strategicznych podczas walki dwóch armii.
Jest to wspaniała alternatywa dla komputera czy tabletu. Organizowane są różne turnieje i zawody, a także spotkania i eventy, a przy tym w dalszym ciągu cały czas się modeluje i maluje. Jest to bardzo dobre i rozwijające hobby dla młodego człowieka, ponieważ m.in. uczy zasad, kształtuje umiejętności społeczne podczas poznawania ludzi na eventach, turniejach i warsztatach, rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, nadaje wspaniałych umiejętności manualnych.

Wiem, że warto dlatego przekazuje naszą pasję dalej, młodszym pokoleniom. 

Wstęp za 3 godziny kreatywnej zabawy to: 55 zł. Zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia i materiały, farbki, pędzelki, paletki etc. Korzystamy z produktów profesjonalnych Games Workshop, Vallejo, Army Painter, Corvus Belli. Nie zarabiamy na tym, raczej chcemy podzielić się swoją pasją, bo to coś co warto robić!

Także przyjdź i baw się dobrze! Albo wygoń swoje dziecko z domu i daj nam je pod opiekę. Zajmiemy się nimi dobrze, gwarantujemy świetną zabawę!

Miłosz
Fascynaci

 

Organizatorem warsztatów są Fascynaci, a współorganizatorem Agencja Pocztowa przy ul. Górnej 7A w Bezrzeczu.

 

Wydarzenie na FB [kliknij TU]

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 
Bezrzecze Prognoza pogody