Duże utrudnienia od 13 lutego na Górnej

Wiem, że czekacie na informację dotyczącą rozpoczęcia kolejnego etapu przebudowy naszej najważniejszej drogi. Poniżej sprawdzone informacje.

 

13 lutego zmiana organizacji ruchu

W dniu 13 lutego br. wykonawca inwestycji przystępuje do prac przygotowawczych związanych z budową ronda u zbiegu ulic Szkolnej i Górnej. W tym dniu nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu, która będzie wyglądać tak:

1) zamknięty dla ruchu (z wyłączeniem komunikacji miejskiej i służb) zostaje wlot w ul. Szkolną ze skrzyżowania ul. Górnej i Koralowej, a ruch na tym odcinku odbywać się będzie wahadłowo od odcinku ul. Koralowa – „rondo”, dodatkowo w początkowych dniach wykonawca wspomagać się będzie ręcznym kierowaniem ruchem;

2) przy tym etapie budowy ronda, autobus 222 pozostaje na swojej dotychczasowej trasie (w kolejnych etapach będzie ona ulegała zmianie – ale o tym mam zostać poinformowana);

3) przystanek autobusu 225 i 227 zostaje przestawiony na ul. Górną;

4) obszar wyłączony z ruchu przedstawiony jest kolorem czerwonym na załączonym rysunku;

 

Analizując obrazek niestety ale mieszkańcy ul. Osiedle Leśne nie będą mieli możliwości dostania się do miasta przez ulicę Górnej (tylko AUTOBUS!). Mieszkańcy osiedla Leśnego muszą jechać do miasta przez ulicę Szkolną i Skarbimierzyce lub dostać się do Wołczkowa przez Redlicę.

Wykonawca będzie dokładał wszelkich starań aby prace ziemne, tj. te związane z głębokimi wykopami zostały zakończone do 24 lutego br.

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog i to co robię, zapraszam na wirtualną kawę. 🙂

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

2 Komentarzy

  1. Alex
    24 marca 2023    

    Kurwa! Kiedy ten remont się skończy??Mam do pracy 4 minuty, ale muszę jeździć dookoła 30 minut! Dlaczego trzeba było rozpierdolić całą ulice i nic tam nie robić??? Dlaczego o 16 tam już nikt nie pracuje?!

  2. Tereska
    25 marca 2023    

    4 minuty to może na piechotę skocz i mniej K i H.

WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
WAŻNE: Twój komentarz może nie pokazać się od razu.
Czasami musimy go zatwierdzić ręcznie. Cierpliwości ;-)

Magdalena Zagrodzka na Wójda Dobrej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Bezrzecze Prognoza pogody
reklama w gminie Dobra